Завод «Електронтранс» не доставив у АТП-1 ще жодного автобуса

4138 1
Перші 5 автобусів мали надійти ще наприкінці вересня.
Фото: leopolis.news

Фото: leopolis.news

Львівський завод «Електронтранс» не поставив комунальному АТП-1 ще жодного автобуса. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Читайте також: На які маршрути варто випустити нові автобуси у Львові

Концерн має поставити місту 50 низькопідлогових автобусів великого класу до кінця року. Їх закупили у лізинг від «Укргазбанку» разом із сотнею аналогічних автобусів білоруського виробництва МАЗ. Із них АТП-1 отримало вже 58 автобусів, 43 із яких — курсують Львовом на маршрутах №2а, 3а, 5а, 16, 46, 47а. 

Перші автобуси «Електронтранс» мав поставити ще наприкінці вересня. Вартість одного автобуса становить 147 тисяч євро. Водночас один автобус МАЗ коштує 122 тисячі євро.

Додамо, що перші нові автобуси вийшли на маршрути Львова у 2017 році. Тоді АТП-1 придбало 55 низькопідлогових автобусів, які виїхали на маршрути №3 та 16.

Читайте також: До Рясного почав курсувати експериментальний маршрут

Нагадаємо, Львів придбає 150 нових автобусів великого класу МАЗ та Електрон. Наступного року для міста придбають ще 100 нових автобусів, 10 нових трамваїв та 50 низькопідлогових тролейбусів.


Читайте також:
1 Листопада, 2018 13:26
Volodymyr Budzan Як комерційний директор ТОВ СП "Електронтранс" повідомляю, що згідно з умовами договору між нашим підприємством та Укргазбанком термін поставки 50 автобусів до кінця грудня 2018 року. Інших юридично оформлених зобов'язань, щодо термінів поставки немає, у договорі вказано, що допускається поставка автобусів раніше вказаного терміну окремими партіями. Зрозуміло, що ми так само як і представники міської влади та комунального підприємства зацікавлені у якнайшвидшому виконанні контракту. На сьогодні є виготовлені 20 автобусів, частина з яких проходить пробігові випробування, як це передбачено виробничою програмою на решту оформляються індивідульні сертифікати КТЗ. Станом на 28 вересня справді на підприємстві було виготовлено 5 автобусів, але на той час вони ще не були готові до передачі замовнику, бо на них оформлялися сертифікати. Поставка 50 автобусів буде здійснюватись у повній відповідності до умов договору.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!