Коли приватні перевізники Львова куплять нові автобуси

5780 1
Наступного року перевізники мають оновити до 50% рухомого складу.
Фото: Андрій Василюк

Фото: Андрій Василюк

Цього року львівські приватні перевізники, згідно з договором, мають оновити 35% автопарку, аби автобуси були придатними для перевезення маломобільних груп населення. Крім цього, щороку перевізники мають оновлювати 10% транспорту.

Читайте також: Приватні перевізники Львова оприлюднили графіки оновлення транспорту

У відповідь на інформаційний запит Tvoemisto.tv в управлінні транспорту повідомили про плани закупівель та оновлення транспорту ТзОВ «Фіакр Львів», ПАТ «Львівське АТП-14630», ТзОВ «Міра і К» та ТзОВ «Успіх БМ».

Зокрема ПАТ «Львівське АТП-14630» веде переговори з лізинговою компанією, аби у другій половині 2019 року купити нові автобуси. Цей перевізник обслуговує маршрути 15, 21, 23, 26, 31, 36, 42 та 44. До літа перевізник планує відремонтувати салони у 14-ти автобусах та надалі щомісячно капітально ремонтувати один автобус.

ТзОВ «Фіакр Львів» також планує наприкінці року купити нові автобуси у лізинг. У 2019 році перевізник має відновити салони у 12-ти автобусах й відновлювати по одному автобусу щомісяця. «Фіакр Львів» обслуговує маршрути 13, 17, 22, 24, 34, 39, 41 та 43.

Читайте також: Чому на деяких приміських маршрутах зросла вартість проїзду до 7 гривень

ТзОВ «Міра і К» також упродовж року має придбати декілька нових автобусів у лізинг та капітально відремонтувати п’ять наявних автобусів. Перевізник обслуговує маршрути 7, 8, 11, 14, 25, 27 та 33.

ТзОВ «Успіх БМ» уже придбало один вживаний німецький автобус MAN. Крім цього, перевізник відремонтував наявний у парку автобус MAN, два автобуси «БАЗ» (Еталон) та один автобус марки «Богдан». Ще один автобус «БАЗ» перебуває на капремонті. Закупити новий транспорт хочуть наприкінці року, а впродовж року – відновити ще декілька автобусів «БАЗ» та «Богдан». Автобуси ТзОВ «Успіх БМ» курсують на маршрутах 38, 48, 50, 51, та 53.

Читайте також: Автобусний маршрут №18 передали комунальному АТП-1

Комунальне «АТП-1» минулого року придбало у лізинг нові автобуси великого класу «МАЗ» та «Електон». Цього року за кредитні кошти ЄІБ у межах проекту «Міський громадський транспорт України» для Львова придбають ще 100 нових низькопідлогових автобусів за 12 млн євро. Отримати автобуси мають у 2020 році.

Вікторія Ейсмунт

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv оголосило у Львові Рік комфортного пересування. Наша редакція закликає ділитись своїм ментальним простором та долучитись до покращення міської мобільності Львова. Свої ідеї та пропозиції можна надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначити «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій. 


Читайте також:
29 Березня, 2019 14:09
666 ... висновок -- перевізники НЕ планують купляти нові автобуси ... в їхніх планах -- тільки ремонт того мотлоху , що їздить вже -дцять років ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!