Львів отримає кредит на оновлення громадського транспорту. Що придбають

7783 0
Сьогодні, 12-го квітня, у Верховній Раді ухвалили законопроект щодо ратифікації угоди з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).
фото: lvivzaet.in.ua

фото: lvivzaet.in.ua

Угода між Україної та ЄІБ дозволить залучити 200 млн. євро для забезпечення та розвитку громадського транспорту. Частину інвестицій скерують до Львова. Ратифікація дасть змогу створити умови для якісного перевезення пасажирів громадським транспортом з урахуванням потреб людей з інвалідністю. Про це повідомив народний депутат Дмитро Добродомов.

Читайте також: Центр Львова і вулицю Пасічну хочуть з'єднати тролейбусом. Варіанти маршруту

Зокрема, для розвитку громадського транспорту у Львові планують виділити кошти на:

– Спорудження нової тролейбусної лінії – 14 млн. євро;
– Купівлю 10 нових трамваїв – 10,5 млн. євро;
– Реконструкцію двох депо – 6 млн. євро;
– Спорудження трьох трамвайних ліній – 14 млн. євро;
– Придбання 115 автобусів – 13,8 млн. євро;
– Впровадження е-квитка – 10 млн. євро;
– Придбання 35 тролейбусів – 7 млн. євро;
– Будівництво трамвайної лінії і дороги вздовж трамвайної лінії – 15 млн. євро.

Нагадаємо, угоду було підписано 11 листопада 2016 року. Фінансування проекту планується здійснити за рахунок залучених кредитних коштів Європейського інвестиційного банку під державні гарантії в обсязі 200 млн євро, строком до 22 років з пільговим періодом до 5 років. Джерелом співфінансування проекту будуть залучені кошти Європейського банку реконструкції та розвитку та/або кошти місцевих бюджетів, кінцевих бенефіціарів.

Раніше у відповіді на запит від Tvoemisto.tv перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов повідомив,  що орієнтовний обсяг кредитних ресурсів, які планує залучити Львів від ЄІБ, становить приблизно 39 млн євро. Ці кошти мають спрямувати на будівництво тролейбусних ліній, реконструкцію трамвайних колій, придбання автобусів, трамваїв, ремонт трамвайних, тролейбусних депо та вагоноремонтних майстерень.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!