Львів розрахувався з Червоноградом за вивезене сміття

1720 0
ЛМР сплатила борг перед Червоноградом за вивезення сміття.

Львівська міська рада розрахувалась з містом Червоноград за прийняті побутові відходи. Про це повідомив департамент фінансової політики ЛМР.

Як повідомили в департаменті фінансової політики ЛМР, всі кошти були перераховані 23 червня 2017 року. Мова йде про суму 159 628,37 грн.

Читайте також: Наглядова рада контролюватиме кошти на вивіз сміття зі Львова

Нагадаємо, на дискусії медіа-хабу «Твоє місто» міський голова Червонограда Андрій Залівський повідомив, що Львів заборгував Червонограду за прийом сміття.

На уточнення щодо суми він повідомив: «Є певний термін розрахунків. Закінчився місяць, є тоннаж — оплатіть. Чому кожен місяць ми маємо дзвонити і випрошувати: заплатіть нам. А виходить, що ми самі напросилися і ще винні». 

За словами Андрія Залівського, утилізація сміття на полігоні Червонограда для інших території коштує 287 грн за тонну, також ухвалене рішення про виділення субвенції бюджету Червонограда з бюджету Львова 1133 грн за тонну. Ці гроші ідуть на розвиток комунального підприємства, що обслуговує місто, ремонт сортувальної лінії та додаткову оплату для персоналу. На ці кошти для КП закуплено машину для латання доріг. 
  

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!