Сьогодні львів’ян просять перерахувати денну зарплату для порятунку Вікторії Полюги зі СМА

5545 0
Чим більше людей відгукнеться на заклик – тим більші шанси закрити збір вчасно.
Фото: Врятуємо Вікторію Разом

Фото: Врятуємо Вікторію Разом

Усіх небайдужих просять долучитись до благодійної акції та перерахувати свою денну заробітну плату на допомогу Вікторії Полюзі зі спінально-м’язевою атрофією (СМА), йдеться на їхній сторінці.

Читайте також: На порятунок Вікторії зі СМА депутати облради виділили вже понад 600 тисяч грн

По одній денній зарплаті у цей день перерахують працівники Львівської міської ради, то ж закликають й решта компаній та організацій долучитися до доброї справи.

«19 жовтня – День для Вікторії: працівники ЛМР перерахують по одній денній зарплаті. Приєднатися просять компанії, організації та установи, аби за згодою співробітників також пожертвувати зарплату за один день. Це суттєво вплине на динаміку збору, відзначають волонтери. Для цього потрібно підтримати акцію у себе на роботі, узгодити із керівництвом та бухгалтерією та отримати згоду працівників», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Львові пропонують придбати м’які ведмедики, а кошти перерахувати на лікування Вікторії Полюги зі СМА

Реквізити для допомоги

Отримувач: Благодійний фонд Вікторія СМА

Код отримувача: 44233657

UA413052990000026007031019925

Назва банку: АТ КБ «Приватбанк»

PayPal: [email protected]

Приватбанк

4731 2196 1475 0994 Полюга Назар (тато)

Ощадбанк

5167 8032 2632 0880 Коцовська Мар’яна (мама)

Monobank:

5375411404612058 Коцовська Мар’яна (мама)

Нагадаємо, Вікторії Полюзі діагностували СМА (спінальну м’язову атрофію), від якої поступово слабнуть всі м’язи, втрачається здатність сидіти, тримати голову, а з часом і самостійно дихати. Часу на порятунок обмаль, але смертельне захворювання може повністю вилікувати ін’єкція препарату Золгенсма. Для лікування батькам необхідно зібрати 65 млн грн. Це вартість одного мільйона розкішних троянд. Щоб знайти/залучити необхідні кошти, батьки шукають мільйон благодійників, готових пожертвувати бодай 65 грн. Львів’янам також пропонують придбати м’якенькі ведмедики ручної роботи, а гроші скерувати на лікування однорічної львів’янки Вікторії Полюги.

Через хворобу тіло дівчинки слабшає з кожним днем, а з часом стає повністю нерухомим, навіть втрачається здатність ковтати і дихати. Ліки від СМА є, але вони дуже дорогі. Йдеться про найдорожчі у світі ліки Zolgensma, вартістю 65 млн грн.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!