Міністр освіти просить перевести дітей на два тижні на дистанційне навчання

6449 0
На карантин у Львові перейшов ліцей імені Стуса.
Photo by Carli Jeen on Unsplash

Photo by Carli Jeen on Unsplash

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет просить заклади освіти знайти можливість перейти на два тижні на дистанційне навчання. Про це він написав у своєму Телеграмі.

«Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька – знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей. Знаю і розумію, що питання організації навчання вирішують на місцях. Важливо, щоб у такій непростій ситуації центральна та місцева влада діяли спільно», – написав він.

Читайте також: В Україні можуть запровадити карантин вихідного дня

Він сказав, що найголовніше зараз – не допустити стрімкого поширення коронавірусу та зберегти здоров’я людей.

Нагадаємо, що в Україні можуть запровадити карантин вихідного дня, а про дистанційне навчання почали говорити вчора, 9 жовтня.

Нагадаємо, що через захворювання на коронавірусну інфекцію на карантин у Львові пішов ліцей міжнародних відносин ім. В. Стуса, а раніше на дистанційне навчання перейшли два львівські ліцеї та по 2-3 класи у 27 школах міста. 

Детальніше про те, чи страхують львівських вчителів від Covid-19 та скільки це може коштувати, читайте у матеріалі.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!