На Львівщині завершують ремонт дороги Мшанець – Стрілки

2262 0
На дорозі поклали нове покриття, що пришвидшить проїзд на цьому відрізку.
Фото: ЛОДА

Фото: ЛОДА

Від траси Львів – Ужгород до с. Мшанець, протяжністю понад 10 км, постелили нове покриття, що пришвидшить проїзд на цьому відрізку. Про це повідомляє ЛОДА.

Читайте також: На дорозі Мшанець – Стрілки почали ремонтувати міст, який 13 років тому пошкодила повінь

Крім цієї дороги, відремонтували три мости, влаштували тротуари в с. Головецько та ремонтують дорогу Стрілки – Новий Кропивник.

На ремонт з державного дорожнього фонду витратили понад 100 млн гривень.

За словами заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка, після закінчення усіх ремонтних робіт місцеві мешканці зможуть з комфортом пересуватися, а туристи – з легкістю добиратися до місцевих культурних локацій.

Нагадаємо, що на початку дороги Мшанець – Стрілки в с. Стрілки, тривають роботи на будівництві нового мосту. Зокрема, тут вже облаштували балки прогонової будови.

Нагадаємо, що зараз тривають роботи з капітального ремонту дороги Мшанець – Стрілки. У 2018 році у мережі опублікували кавер-відео на популярну пісню гурту Kazka, аби привернути увагу до аварійної дороги місцевого значення Мшанець – Стрілки на Львівщині. Роботи мали почали у травні-червні, однак відклали через відсутність коштів. А у серпні того ж року отець Роман Гром опублікував на своїй сторінці у Фейсбуку ще одне відео. Тодішній керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку ЛОДА Роман Кокотайло пояснив, що Старосамбірська РДА не внесла у титульні списки ремонтів на 2019 рік аварійну дорогу, тож її можуть відремонтувати найімовірніше у 2020 році. Дорогу після цього перекривали ще кілька разів.

Мешканці неодноразово перекривали дорогу у знак протесту,  щоб відремонтували аварійну дорогу, яка веде до 11 сіл. У липні минулого року на одній з ділянок розпочали ремонт. Там облаштували кювети, ліквідували пучини, проклали основу зі щебеню і піску та заливали асфальт. На ці роботи передбачили 2 млн грн із Державного дорожнього фонду.

На 2021 рік із Державного дорожнього фонду виділили 69 млн грн на те, аби продовжити на Львівщині ремонт дороги Мшанець – Стрілки.

Фото ЛОДА


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!