На проспекті Шевченка змінили організацію руху. Роз’яснення

15808 0
Частину проспекту Шевченка перетворили на перехрестя чотирьох вулиць із одностороннім рухом.
фото: Анна Журба

фото: Анна Журба

Разом із реорганізацією дорожнього руху на вулицях Франка – Князя Романа – Шухевича відбулися зміни також і на проспекті Шевченка біля пам’ятника Михайлу Грушевському. Як пояснив у коментарі для Tvoemisto.tv Костянтин Баранюк, фахівець із управління транспорту ЛМР, тепер тут є перехрестя трьох-чотирьох вулиць із одностороннім рухом.

Раніше в інтерв’ю для Tvoemisto.tv автоінструктори наголошували, що ця ділянка проспекту є незручною для водіїв: «Півкільця головного, знак показує їхати по проспекту до пам’ятника Грушевському, а інша частина кільця не головна. Тобто виходить, що знаки суперечать чинному законодавству. То на що водієві звертати увагу: на знаки чи на закон?».

Костянтин Баранюк зазначає, що, враховуючи юридичну колізію, на перехресті змінили схему руху. Зараз там кільця немає, а водіям варто зважати лише на дорожні знаки.

«Проблема у тому, що спочатку там кільце було головним, але, як наслідок, стояв проспект Шевченка, оскільки був значний потік транспорту з вулиці Фредра. Після цього на кільці було організовано головною по осі проспект Шевченка – вулиця Саксаганського. Організацію дорожнього руху змінено лише юридично, де-факто пріоритетність на цій ділянці залишилась такою, як і раніше. Зараз це є як три перехрестя», – каже він.

Нагадаємо, центр Львова хочуть оточити пішохідним кільцем. Втілити ідею можна буде паралельно із запровадженням малого транспортного кільця та появою підземних паркінгів, адже ці вулиці – занадто цінна територія, щоб їх використовувати як банальну парковку.

Юлія Сабадишина,
фото Анни Журби


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!