Книга про сім'ю Любомира Гузара отримала відзнаку Форуму видавців

2411 0
Книга «Найдорожча мамусю», створена на основі листування Блаженнішого Любомира Гузара з матір’ю, отримала спеціальну відзнаку малих журі Book Forum у Львові.

20 вересня під час оголошення результатів конкурсу Book Forum Awards спеціальну відзнаку малих журі присудили виданню про листування Блаженнішого Любомира Гузара з матір’ю «Найдорожча мамусю».

Упорядниками книжки стали племінниця Любомира Гузара Марія Рипан та історик церкви, проректор Українського католицького унверситету Олег Турій.

Читайте також: У Львові назвали найкращі книги Форуму видавців. Хто переміг

Як йдеться на сайті видавництва, листування о. Любомира Гузара з матір’ю Ростиславою, сестрою Мартою та її чоловіком Зеноном охоплює період 1975-1976 і 1985-1992 років. Листи, що лягли в основу книжки, не лише демонструють, як сприймав і оцінював отець Гузар історичні події тих часів та їхніх учасників, а й розкриває його внутрішній світ як людини й церковного діяча, являє читачеві глибоко зворушливі стосунки сина й матері. До книги увійшли численні фотографії родини Гузарів з приватних архівів. 

Читайте також: Чого вчив Любомир Гузар: 5 думок Блаженнішого

Нагадаємо, що Блаженніший Любомир Гузар був багаторічним керівником відновленої Української греко-католицької церкви. Він став одним з небагатьох визнаних моральних авторитетів українців на зламі XX-XXI століття. Керівництво Любомира Гузара УКГЦ призвело до відродження церкви, її розвитком та поширенням на центр та схід України. Помер Любомир Гузар 31 травня 2017 року у віці 84 роки.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!