Підземний паркінг на Петрушевича коштуватиме щонайменше 5 млн євро

1912 1
Реалізація проекту може зайняти до десяти років.
Фото: prolviv.com

Фото: prolviv.com

Будівництво першого підземного паркінгу на площі Петрушевича коштуватиме щонайменше 5 млн євро. Про це у коментарі «Львівській хвилі» повідомила керівниця міського управління інвестицій Ольга Сивак.

«До початку літа триватиме дослідження. Тоді ми чітко зможемо сформувати наші вимоги до цього паркінгу і орієнтовно, десь до початку осені, ми зможемо оголосити інвестиційний конкурс. Ідея – знайти приватного інвестора і не витрачати на такий об’єкт кошти міського бюджету», – сказала Ольга Сивак.

Читайте також: Перед головним корпусом ЛНУ може з’явитися підземний паркінг на 360 місць. Візуалізація

За попередньою інформацією, підземний паркінг буде дворівневим та вміщатиме приблизно триста машин. Реалізація проекту триватиме до 10 років.

Нагадаємо, минулого тижня Львівавтодор отримав дозвіл на виготовлення документації для будівництва підземного паркінгу на площі Перушевича. Раніше виконком Львівської міської ради затвердив детальний план території, обмеженої вулицями Шота Руставелі, Зеленою та площею Петрушевича. Як розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, над паркінгом на 300 авто планують влаштувати громадський простір. Також у процесі підготовки документації відмовилися від ідеї провести дорогу, тому що вона перетворювала сквер на острівець.

Загалом у центрі Львова планують збудувати щонайменше два підземні паркінги. Під ще один підземний паркінг розглядають територію перед університетом імені Івана Франка. Розглядається також ідея спорудження підземного паркінгу біля головного залізничного вокзалу на Двірцевій площі.


Читайте також:
29 Січня, 2018 22:09
Анндрій Цій злочинній місцевій владі в особі Андрійка - четвертака (% відкатів) громада Львова спаплюжити парк ім. Франка,який загадили саме за його керівництва не дадуть !!!! Навіть хай ця потвора про це і не мріє !!!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!