Київ

Ще одна громада на Київщині перейшла до ПЦУ

790 0
Водночас колишній керівник релігійної громади відмовився виходити з УПЦ МП

Віряни села Дерев’яна на Обухівщині перейшла до ПЦУ. Про це повідомляє Обухів first.

За інформацією, збори релігійної громади села відбулись 30 вересня. 

«Присутні одноголосно підтримали вихід з УПЦ (МП) та проголосували за зміну підлеглості релігійної громади у канонічних та організаційних питаннях, шляхом входу до складу релігійного об’єднання Православної Церкви України», – йдеться у повідомленні.

Також, серед іншого, проголосували за припинення повноважень попереднього керівника релігійної громади Церкви Покрови Пресвятої Богородиці с. Дерев’яна у зв’язку з його відмовою переходити в ПЦУ.

Віряни підтримали кандидатуру диякона Володимира, місцевого жителя, який 17 років служить в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці м. Обухів. Його запропонували висвятити у священники і призначити настоятелем дерев’янської церкви.

Загалом із УПЦ до ПЦУ на Київщині вже перейшло понад 360 релігійних громад.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!