Київ

У Бородянці відбудували знищений під час окупації ліцей

632 0
Відбудувати освітній заклад допоміг уряд Литви.

У Бородянці на Київщині відновили майже повністю зруйнований ліцей №1.  Про це повідомляє Київська ОВА.

До війни тут навчалися понад 500 дітей, однак будівля ліцею була знищена на 80% під час окупації. Тут були вибиті вікна, двері, пошкоджені опорні конструкції, стіни, системи водо- та електропостачання, опалення.

Заклад реконструювали згідно із сучасними нормами та вимогами. Освітній простір повністю модернізували та облаштували атріум, де школярі зможуть проводити позакласні заходи, організовувати репетиції та відпочивати.

У класах та лабораторіях встановили сучасні меблі, інтерактивні панелі та комп'ютерну техніку. В ліцеї також облаштували конференцзалу, де проводитимуть заходи обласного та міжнародного рівнів.

Для учнів побудували укриття площею 1000 м² та ліфт для маломобільних груп населення. Встановили сучасну систему вентиляції, облаштували санітарні кімнати, їдальню, медпункт, клас безпеки, місткості для запасу питної води.

Вартість реконструкції ліцею та укриття обійшлася у понад 370 млн грн.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!