Київ

У Києві з’явився мурал із зображенням Залужного площею 120 метрів

578 0
Мурал створили за 13 годин.

У Святошинському районі Києва на вулиці Михайла Котельникова, 51 створили найбільший в Україні стінопис із зображенням Валерія Залужного. Про це повідомила керівниця проєкту, художниця Євгенія Фуллен.

Мурал намалював Валерій Кучер. Розмір стінопису із колишнім головнокомандувачем ЗСУ сягає понад 120 м², його створили за 13 годин.

Нагадаємо, у столиці введено тимчасову заборону на створення нових муралів до моменту розробки та затвердження Київською міською радою прозорого та відкритого механізму погодження ескізів монументальних розписів. Перед цим петиція з вимогою створити механізм затвердження ескізів муралів набрала необхідні для розгляду 6 тисяч підписів.

У березні 2024 року повідомлялось, що Київрада планує створити відповідну комісію до якої буде залучено експертів у галузях мистецтвознавства, мовознавства, краєзнавства, архітектури та охорони пам’яток.

___________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!