У «Львівській Політехніці» продовжили дистанційне навчання

1576 0
Складання іспитів також відбуватиметься у форматі онлайн.
Фото: Львівська Політехіка

Фото: Львівська Політехіка

Студенти «Львівської Політехніки» продовжать дистанційне навчання до 31 грудня цього року. Також в онлайн-форматі відбуватиметься складання залік та іспитів. Відповідний наказ підписав ректор вишу вчора, 12 листопада, повідомили у пресслужбі університету. 

Читайте також: Наступного тижня можуть відновити очне навчання школярів 

Однак, як повідомляють в університеті, за рішенням директора інституту дозволено при необхідності проводити консультації та наукові дослідження, які потрібні для підготовки кваліфікаційних та дисертаційних робіт в лабораторіях вишу.

Для того і студенти, і викладаі повинні мати сертифікат про повну вакцинацію або негативний ПЛР-тест на визначення антигену коронавірусу, проведений не більше як за 72 години до відвідування університету. Крім того, усі повинні дотримуватися протиепідемічних заходів.

Читайте також: Вакциновані теж хворіють

Нагадаємо, університет перейшов на дистанційне навчання з 18 жовтня. 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!