Чи буде готель на місці чиншових кам'яниць на Дорошенка. Онлайн-трансляція дискусії

2768 0
У вересні 1939 року під час бомбардування зруйнували дві триповерхові чиншові кам’яниці № 2 і 4.
Фото: lman.lviv.ua

Фото: lman.lviv.ua

Сьогодні, 3 жовтня, у приміщенні Львівського туристичного офісу департамент розвитку ЛМР відбудеться зустріч-обговорення на тему можливого будівництва готелю на вул. Дорошенка, 2 у Львові.

Як повідомляють у міськраді, на цьому місці у перші дні вересня 1939 року під час бомбардування зруйнували дві триповерхові чиншові кам’яниці № 2 і 4, а зараз постало питання про можливе будівництво там готелю.

Під час зустрічі говоритимуть про те, що саме має бути замість аварійних будівель на вул. Дорошенка, 2 і чи можливим є будівництво готелю.  Початок о 18:30.

Пряму трансляцію з дискусії можна буде переглянути на сайтіFacebook-сторінці та YouTube-каналі Tvoemisto.tv

Для довідки

Прибутковий (чиншовий) будинок – це житлова споруда, яку зводили з квартирами і кімнатами для найми. Залежно від їхнього достатку і суспільного становища, розташування земельної ділянки в структурі міста, економічних можливостей власника прибуткові будинки відрізнялись загальними розмірами, складом і розплануванням приміщень, благоустроєм і оздобленням.
Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!