У Львові в транспорті може відхиляти оплату проїзду карткою. Причини

5850 0
Три найпоширеніші причини, чому не вдається завалідувати проїзд.
ФОТО: ТВОЄ МІСТО

ФОТО: ТВОЄ МІСТО

У Львові в громадському транспорті під час оплати проїзду карткою чи гаджетом з Apple Pay/Google Pay може відхиляти валідацію. На сторінці Електронного квитка ЛеоКарт повідомили про основні причин, чому може відхиляти валідацію проїзду та показувати червоний хрест на екрані валідатора та подвійний сигнал. 

Перша причина: якщо на момент списання оплати за здійснені поїздки на рахунку було недостатньо коштів, зняття оплати не проходить і банківська картка буде заблокована в системі е-квитка, а наступні валідації відхилятимуться. Після поповнення карткового рахунку і списання сформованої заборгованості за здійснені поїздки – картка розблокується і ви зможете успішно валідувати проїзд. Зазначимо, повторні спроби списання виконуються автоматично з певною періодичністю.

Друга причина: якщо завершився термін дії платіжної картки – валідатор її відхилятиме (навіть у випадку автоматичного продовження терміну дії банком). До прикладу, термін дії на картці вказаний до 05/24, то вже із червня ви не зможете валідувати свої поїздки цією карткою. Обов’язково перевірте ці дані у разі відхилення спроби валідації пластиковою чи цифровою картою. Тоді скористайтеся іншими способами оплати проїзду та зверніться у банк для випуску нової картки.

Третя причина: якщо номер картки потрапив у перелік карток єВідновлення, який банки-емітенти (ваші банки) надавали для блокування у системі е-квитка.

Читайте також: У Львові через мобілізацію бракує водіїв громадського транспорту

«Чимало пасажирів зверталися з питанням, що при сплаті проїзду на валідаторі вказано “Картку відхилено, сервіс недоступний”. Працівники нашого економічного відділу проаналізували ситуацію та виявили випадки, коли “звичайні” банківські картки потрапили у діапазон номерів карток єВідновлення, які банки надавали для блокування у системі е-квитка. Адже картки єВідновлення – це компенсація від держави на відновлення пошкодженого та знищеного майна через війну, тобто ці кошти мають лише цільове призначення і відповідно такими картками не можна валідуватися», – йдеться у повідомленні. 

Тобто, ваші банки надавали діапазон номерів карток і токенів Apple Pay/Google Pay, за якими закріплені картки програми єВідновлення, для блокування у системі е-квитка. А пізніше у цей діапазон номерів деякими банками були випущені й звичайні банківські картки, що не мають цільового призначення та відношення до єВідновлення. 

У випадку, якщо фіксуєте ситуацію з подібним відхиленням під час валідації, скористайтеся іншим носієм для оплати. Якщо все ж номер вашої картки потрапив у діапазон, зарезервований за програмою єВідновлення, хоча це звичайна банківська картка, – для вирішення питання необхідно звернутись до банку.

Tvoemisto.tv зібрало інформацію про оплату проїзду в транспорті Львова, зокрема, як оплатити проїзд різними способами, які проблеми та труднощі можуть виникнути та як їх вирішити. Читайте за посиланням.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!