У Львові на Бандери та інших відреконструйованих вулицях проводять ремонт

1371 0
Усі ремонтні роботи виконують в межах гарантії.
фото: львівавтодор

фото: львівавтодор

У Львові на нещодавно відреконструйованих вул. Хуторівка, пл. Двірцева, вул. Бандери ліквідовують виявлені дефекти. Підрядна організація, яка виконувала реконструкцію цих об'єктів, робить повторні роботи за власні кошти. Про це повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Працівники виправили просідання 3 дощеприймачів на вул. Хуторівка, усунули просідання основи біля каналізаційного колодязя та перезамостили покриття тротуару із гранітної плитки на пл. Двірцевій.

Зокрема, виправили просідання покриття велосмуги на вул. Бандери: мова йде про 8 ділянок, де накопичувалася дощова вода. На них переукладено асфальт до запроєктованої позначки. 

Читайте також: Вулиця Бандери – шлях до веломіста?

Зазначимо, усі ремонтні роботи виконуються в межах гарантійних зобов’язань підрядника.

Нагадаємо, що усі роботи на вул. Степана Бандери виконувала підрядна організація «Онур». Розпочали проєкт з реконструкції вулиці Степана Бандери у вересні 2020 року. Протяжність дороги – 1,05 км. Ремонт мав декілька етапів. Всі основні роботи виконали та відкрили вулицю для проїзду наприкінці 2021 року. Загальна вартість реконструкції, згідно з договором підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур», – 209 млн грн.

Читайте також: Що у Львові з транспортом. Інтервʼю з директором департаменту мобільності

У липні цього року стало відомо, що на той час виконали робіт на більш ніж 200 млн грн, а оплатили 158 млн грн. Частину робіт, пояснювали тоді, зможуть оплатити лише після коригування проєкту. Чи зміниться початкова ціна – мало залежати від експертизи корегованого проєкту, яку планували на червень – липень 2023 року. 

Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор» 15 вересня опублікувало тендер без проведення аукціону під назвою «Реконструкція вул. С. Бандери» у м. Львові. Коригування. Додаткові роботи». Його вартість складала 92,7 млн грн. Це є борг за вже виконані роботи. Згодом місто повідомило, що цього договору зараз укладати не будуть. Як додала у коментарі Tvoemisto.tv Наталія Шелестак, це вже сформований борг, що таки треба віддати, але коли саме це буде ще не відомо. 

Юлія Кметик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!