У Львові погодили проектування першого підземного паркінгу на площі Петрушевича

6398 1
Платан на площі, що є пам’яткою природи, мають зберегти.
Фото: prolviv.com

Фото: prolviv.com

Виконком міської ради погодив проектування реконструкції площі Петрушевича у Львові з підземним паркінгом. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 22 березня.

Читайте також: На Петрушевича хочуть розширити дорогу і збудувати підземний паркінг. Візуалізація

За проектом, заїзд до паркінгу облаштують зі сторони вулиці Шота Руставелі, а виїзд – безпосередньо до площі Петрушевича у напрямку Зеленої. Після будівництва паркінгу зелені насадження у сквері мають відновити. Детальніше розглянути схему проектованої території можна тут. Площа парку охоплюватиме 0,8332 га.

Пунктирними синіми лініями позначені межі паркінгу

Згідно з містобудівними умовами та обмеженнями, висота будівель на території паркінгу становитиме від 2 до 4 метрів. До початку проектування ЛКП «Львівавтодор» як замовник має провести археологічні дослідження земельних ділянок на площі Петрушевича. Під час досліджень та безпосередніх робіт мають зберегти ґрунт у межах крони платану, який росте на західній межі площі та є пам’яткою природи. 

Читайте також: Підземні паркінги у Львові: навіщо, де, коли і як

Нагадаємо, підземний паркінг на площі Петрушевича планували збудувати до Євро-2012. У лютому торік міська рада погодила ЛКП «Львівавтодор» розробити проект земельної ділянки, а пізніше затвердила його та розширила площу майбутнього паркінгу. Його будуватимуть за кошти інвестора після проведення інвестиційного конкурсу.

Попередньо його вартість може становити 5 млн євро, а реалізація – до 10 років. Паркінг має бути дворівневим і вміщуватиме приблизно 300 машин. Додамо, що Мінрегіонбуд дозволив будувати в історичному ареалі міста, до якого входить площа Петрушевича, лише підземні автостоянки.

Вікторія Ейсмунт

Схеми ЛМР

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv оголосило у Львові Рік комфортного пересування. Наша редакція закликає ділитись своїм ментальним простором та долучитись до покращення міської мобільності Львова. Свої ідеї та пропозиції можна надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначити «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій. 


Читайте також:
25 Березня, 2019 20:06
Ростислав 10 років вони планують будувати площу !!! Тендер виграли двоє з ношами і один з лопатою. :))) Не смішіть Людей. Заплатіть сучасній продвинутій компанії гроші і максимум три роки та чудова площа буде милувати очі мешканців Львова. Не вмієте працювати йдіть геть зі своїх посад і не дратуйте Громаду !!!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!