У Львові відбудеться міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев». Програма

2522 0
Фестиваль триватиме до 8 жовтня.
Фото: molbuk.ua

Фото: molbuk.ua

29 вересня у Львові стартує Міжнародний фестиваль театрального мистецтва «Золотий Лев – 2018». Про це інформують організатори на сторінці події у Facebook.

Квитки на фестиваль можна придбати за посиланням. Організатором фестивалю є Львівський академічний духовний театр «Воскресіння». Фестиваль триватиме до 7 жовтня.

Програма

29 вересня

20.00 – Львівський академічний театр Воскресіння вулична вистава «Йов» К.Войтили, у постановці Я. Федоришина (пл. перед Львівською оперою).

30 вересня

20.00 – Тбіліський державний академічний російський театр ім. А. С. Грібоєдова вистава «А.Л.Ж.И.Р.» у постановці Автанділа Варсімашвілі (Грузія) – вистава відбудеться в Першому українському театрі за адресою м. Львів.вул. Гнатюка, 11.

1 жовтня

19.00 – Львівський академічний духовний театр Воскресіння вистава «Іфігенія в Авліді» Евріпід, у постановці Я. Федоришина (м. Львів, Україна) – вистава відбудеться в Львівському академічному театрі Воскресіння за адресою: м. Львів, пл. генерала Григоренка, 5.

2 жовтня

19.00 – Молодий академічний театр (м. Київ, Україна) вистава «Однорукий» М. МакДона, в постановці Андрія Білоуса – вистава відбудеться в Першому українському театрі за адресою м. Львів, вул. Гнатюка, 11.

3 жовтня

19.00 – Незалежний театр (м. Тімішоара, Румунія) вистава «Міоріта» в постановці Ovidiu Mihai. – вистава відбудеться в Першому українському театрі за адресою м. Львів, вул. Гнатюка, 11

4 жовтня

17.00 – Перший український театр для дітей та юнацтва (Львів, Україна) вистава «Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи» Й. Віховська, в постановці Рози Саркісян – вистава відбудеться в Першому українському театрі за адресою м. Львів, вул. Гнатюка, 11.

19.00 – Театр Кароля Войтили (Польща) вистава «Іван Павло II. Римський Триптих» в постановці А. Марчевського – вистава відбудеться в Львівському академічному театрі Воскресіння за адресою: м. Львів, пл. генерала Григоренка.

5 жовтня

19.00 – Дунайський театр (м. Вац, Угорщина) вистава «Тряпчатий м’яч» Хегедош Ласло, в постановці Я.Федоришина - вистава відбудеться в Львівському академічному театрі Воскресіння за адресою: м.Львів, пл..ген.Григоренка.

6 жовтня

16.00 – Конференція «Драматургія Кароля Войтили» в межах фестивалю «Золотий лев-2018». Спікери: доктор наук Анна Колодійська , презентація книги «Кароль Войтила – драматург», доктор наук Віра Меньок – Керівник Полоністичного науково-інформаційного центру ім. Ігоря Менька Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка.
Учасники: Andrzej Marczewski – режисер постановки «Іван Павло II. Римський Триптих», директор театру «TEST», автор книжки «Моя реалізація театру Кароля Войтили»; молоді драматурги України та інших країн, режисери та актори різних театрів. Конференція відбудеться в Львівському музеї історії релігії за адресою м.Львів, вул. Музейна 1.

7 жовтня

17.00 – Театр «Табор» (Австрія) вистава «Танго метелика» Н.Альдо, в постановці А.Глухова – вистава відбудеться в Львівському академічному театрі Воскресіння за адресою: м.Львів, пл. генерала Григоренка,5.

19.00 – Київський національний театр ім. Івана Франка вистава «Розбитий глек» в постановці Р. Мархолії (Україна) – вистава відбудеться в Національному театрі ім. М.Заньковецької за адресою: м. Львів, вул. Лесі Українки, 1.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!