У Львові відбудеться зустріч з владикою Венедиктом «Християнин і війна». Де дивитися

832 0
Медіа-хаб «Твоє місто» транслюватиме подію наживо на своїх ресурсах у Фейсбуку та на Youtube-каналі.

У п'ятницю, 22 липня, відбудеться зустріч з владикою Венедиктом (Алексійчуком) під назвою «Християнин і війна». У межах зустрічі говоривитимуть про про виклики, які стоять перед християнами під час війни, про молитву, переконання, віру та витривалість. 

Як повідомили у видавництві «Свічадо», зустріч пройде у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, що на вул. Театральній у Львові. Початок у 19:00.

Читайте також: «Мені вдалося зробити «бізнес» для допомоги бездомним», – Владика Венедикт Алексійчук про благодійність

Додамо, що медіа-хаб «Твоє місто» транслюватиме подію наживо на своїх ресурсах у Фейсбуку та на Youtube-каналі.

Для довідки

Владика Венедикт (Алексійчук) – колишній ієромонах Студійського уставу. 20 квітня 2017 року призначений правлячим архієреєм єпархії Святого Миколая з осідком у Чикаго.

Він має освіти фельдшера і вихователя, а також закінчив навчання на програмі Key Executive MBA у Львівській бізнес-школі УКУ. В інтерв'ю Тvoemisto.tv владика Венедикт розповів про те, для чого стільки вчитись, як веде три сторінки у Фейсбуку, що таке молитва та про що говорить багатство.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!