На правах реклами

У Львові відкриють найбільший спортивно-розважальний центр України

6450 0
У червні розпочнуть роботу тенісна школа, футбольний центр для дітей «Футбік» та науково-технічна лабораторія MakerSpace.
Leoland

Leoland

Незабаром у Львові очікують на відкриття нового спортивно-розважального центру Leoland. Він мав розпочати роботу ще навесні, однак після повномасштабного російського вторгнення плани довелося переглянути. Про це повідомив власник львівського СРЦ Leoland Олександр Свіщов, – передає РБК-Україна.

Нині важливе завдання  якомога швидше завершити будівництво та оснащення комплексу і відкрити свої двері для відвідувачів.

«Ми не зупиняли роботу над проєктом навіть після російського вторгнення. Будівництво та реконструкція будівлі наразі тривають. Намагаємося вчасно виконувати всі зобов’язання перед партнерами, підрядниками, а також сплачуємо податки у повному обсязі. Саме так повинен діяти кожний відповідальний бізнес» запевнив власник спортивно-розважального центру.

За його словами, відкриття комплексу відбудеться вже незабаром. Так, у червні розпочнуть роботу: тенісна школа, футбольний центр для дітей «Футбік», а також науково-технічна лабораторія MakerSpace. Восени  відкриття фітнес-центру, школи танців, івент-холу, парків розваг для дітей, кіноресторану та фудкорту. Деталі будуть на сторінці центру у Фейсбук.

Щоб перебування у комплексі було більш безпечним, тут також облаштували бомбосховище.

Також Олександр Свіщов зазначає, що важливою частиною соціальної відповідальності бізнесу під час війни є збереження робочих місць, продовження виплати заробітної плати та виконання усіх зобов’язань перед співробітниками.

«Ми зберегли штат – понад 200 осіб. Більш того, напередодні відкриття почали створювати нові робочі місця: наймати на роботу тренерів, адміністраторів, менеджерів. Загалом у комплексі буде понад 400 робочих місць» додав він.

Також багато працівників СРЦ Leoland долучилися до волонтерської діяльності. Дехто приєднався до Сил територіальної оборони, дехто – поїхав захищати Україну на фронті. Окрім цього, із першого дня компанія допомагає фронту і переселенцям. Це, за словами власника, залишається одним із пріоритетних напрямків роботи. Він сподівається, що усі вони повернуться до мирного життя вже у цьому році.

«Вірю, що невдовзі повернемо Крим, Донецьк та Луганськ. До кінця року ми повинні викинути загарбників із нашої території і будемо активно відновлювати країну. І обов’язково проводитимемо міжнародні спортивні турніри», резюмував власник.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!