У породіллі, яка померла через коронавірус у Львові, відбулося завмирання плоду

2971 0
Медики кажуть, що то була важка патологія. Через коронавірус завмерла майже доношена дитина.
Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

23-річна породілля, яка померла внаслідок ускладнень від коронавірусу у Центрі легеневого здоров'я, була на 37 тижні вагітності. У жінки відбулося завмирання плоду, їй провели кесарів розтин, після чого вона потрапила у реанімацію. Про це Тvoemisto.tv повідомив заступник директора з медичної частини Львівського перинатального центру Олександр Сімкін.

Читайте також: У Львові від коронавірусної інфекції померла 23-річна породілля

За його словами, жінку на 37 тижні вагітності у перинатальний центр скерували із Центру легеневого здоров’я через те, що не було серцебиття у плоду.

«У нас вона пробула всього лиш одну добу. У неї було завмирання плоду на 37 тижні. Найімовірніше це трапилось через важку вірусемію. Жінку потрібно було розродити, під час розродження виникли проблеми, через які довелось її оперувати. Ми прооперували і скерували у Центр легеневого здоров’я через те, що були проблеми з легенями. Це була важка патологія. Завмерла майже доношена дитина», – зазначив Олександр Сімкін. 

Нагадаємо, що у Центрі легеневого здоров’я у Львові від ускладнень, спричинених коронавірусом, померла породілля. 23-річна жінка потрапила у реанімацію одразу після пологів. Померла учора, 8 грудня.

Додамо, що торік у Жовкві померла 28-річна породілля, в якої підтвердили коронавірус. А у листопаді цього року у реанімації клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова померла 23-річна жінка на 14-му тижні вагітності. Лікарі рятували її життя близько тижня, однак її стан погіршувався дуже швидко. 

Вікторія Савіцька


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!