Львівські депутати виділили приміщення Українській академії лідерства

3119 0
Нежитлові приміщення розташовані на вулиці Тесленка, 2 та 4.
фото: Андрій Москаленко/Facebook

фото: Андрій Москаленко/Facebook

Сьогодні, 20 вересня, під час пленарного засідання депутати ЛМР надали Українській академії лідерства (УАЛ) в оренду на 10 років нежитлові приміщення на вул. Тесленка, 2, 4.

Зокрема, йдеться про приміщення другого поверху на вулиці Тесленка, 4 загальною площею 359,9 кв. м та приміщення площею 1 018,9 кв. м на вул. Тесленка, 2. Орендна плата становитиме 1 грн. за рік.

Читайте також: Два відсотки суспільства. Чому для лідерства важливі цінності та культура

Як розповів у коментарі Tvoemisto.tv менеджер львівського осередку УАЛ Любомир Шимків, приміщення планують використовувати з навчальною метою.

«Ми хочемо перетворити їх на кампуси академії та лекційні для студентів. Проект доволі дорогий, тому на це може піти приблизно рік. Хочемо залучати кошти партнерів, а також сподіваємося на підтримку міста», – сказав він.

Додамо, що Українська академія лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах академії.

Соня Сабала

Фото ЛМР


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!