В Україні подорожчає реєстрація нерухомості та бізнесу

1832 0
Ставки адміністративного збору у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу змінюються через підвищення прожиткового мінімуму.
ілюстративне фото: onokivtsi.uz.ua

ілюстративне фото: onokivtsi.uz.ua

В Україні з 1 січня подорожчає державна реєстрація нерухомості та бізнесу. Про це інформує Головне територіальне управління юстиції у Львівській області на своїй сторінці у Facebook.

Ставки адмінзбору змінюються через підвищення прожиткового мінімуму в Україні для працездатних осіб з 1841 до 1921 грн з 1 грудня.

Тож, зокрема, з 1 січня реєстрація права власності на нерухоме майно коштуватиме 190 грн замість 180, а реєстрація інших речових прав або іпотеки — 100 грн замість 90. Отримання інформації, витягу про речові права у паперовій формі також подорожчає на 10 грн — з 40 до 50 грн. Вартість електронного витягу не зміниться — 20 грн.

Зміна відомостей про юридичну особу подорожчає на 50 грн — з 530 до 580 грн, зміна імені, прізвища та місця реєстрації для ФОПів на 10 грн — з 180 до 190 грн.

Зауважимо, що прожитковий мінімум в Україні зріс з 1 грудня 2018 року. У зв'язку з цим також змінилися суми соціальних виплат та пенсій.

Візуалізація Львівського управління юстиції


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!