Від сьогодні потяги зі Львова до Перемишля не курсуватимуть 5 днів

1880 0
Це пов’язано з ремонтом колії на дільниці Перемишль – Медика.
фото: Волинь24

фото: Волинь24

Від сьогодні, 27 травня, по 31 травня не курсуватиме низка потягів, що прямують через Львів до польського Перемишля. Це пов’язано з ремонтом колії від Медики до Перемишля, що проводитт польська залізниця. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Читайте також: Як зі Львова доїхати потягом за кордон – усі можливі напрямки. Розклад руху, вартість

Поїзди, які курсують з України до Польщі, їхатимуть до станції Медика (Польща) та до Львова.

Поїзд №36/35 Одеса – Перемишль із 26 по 31 травня їхатиме лише до станції Медика (Польща). Час відправлення та прибуття поїзда – згідно з графіком. Для пасажирів, які прямують до Перемишля, на станції Медика польська залізниця забезпечить пересадку на автобуси до Перемишля та у зворотному напрямку. Автобус вирушатиме з Медики о 10:02, прибуватиме до Перемишля о 10:45. Зворотно відправлення автобуса з Перемишля о 17:34, прибуття в Медику о 18:17.

Читайте також: Львівський вокзал потрапив у топ-3 найзавантаженіших в Україні

Швидкісний поїзд №706/705 Київ, Львів – Перемишль у період з 27 по 31 травня також курсуватиме до станції Медика. Пасажири, які прямують до Перемишля, на станції Медика зможуть пересісти на автобуси до Перемишля та у зворотному напрямку. Автобус, передбачений для пасажирів цього поїзда, вирушатиме з Медики о 12:37, прибуватиме до Перемишля о 13:20. Зворотно відправлення з Перемишля – о 14:40, прибуття в Медику – о 15:23.

Швидкісний поїзд №716/715 Київ – Перемишль у період з 27 по 31 травня курсуватиме лише до Львова.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!