Відтепер українці можуть продавати авто з номерними знаками держреєстрації

2400 0
Українці можуть купувати авто зі старими номерами.
Фото: Getty images

Фото: Getty images

Відтепер продати автомобіль можна разом із номерними знаками державної реєстрації. Про це повідомили в Головному сервісному центрі МВС.

11 травня набула чинності відповідна постанова Кабміну від 2 травня 2023 року. Тепер при укладенні договору купівлі продажу та при перереєстрації ТЗ в сервісному центрі МВС, можна передати безоплатно номерні знаки від попереднього власника новому власнику, окрім номерних знаків із відповідною комбінацією цифр та індивідуальних номерних знаків. 

Водночас номерні знаки з відповідною комбінацією цифр – платні номерні знаки державної реєстрації – можна передавати лише за умови оплати їх вартості.

Читайте також: У ЦНАПі в Мостиськах тепер можна перереєструвати автомобіль

«Тобто, у разі перереєстрації транспортних засобів, за якими вони закріплені, через зміну їх власників, коли покупець виявить бажання отримати ці ж платні номерні знаки, то йому потрібно буде сплатити їх вартість сервісному центру МВС. Крім передачі такого номерного знака між родичами – іншому з подружжя, батькам, дітям - тим, з ким можна підтвердити зв'язок документом. У разі, якщо номерні знаки з визначеною комбінацією цифр залишаються за авто, яке переходить родичам, – сплачувати за них ще раз не вимагається», – пояснили в сервісному центрі.

Нагадаємо, Кабінет міністрів дозволив замовляти номерні знаки та подати заяву на реєстрацію/перереєстрацію транспортного засобу онлайн. Крім того, у застосунку «Дія» знову активні посвідчення водія і свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Від початку повномасштабного вторгнення росії документи приховали у цілях безпеки. Раніше Tvoemisto.tv повідомляло, що на Львівщині за кілька місяців 16 власників авто на змінили номерні знаки, щоб уникнути асоціацій з російськими військами. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!