Як і де можна отримати другу дозу вакцини від коронавірусу. Пояснення МОЗ

2352 0
Для вакцинації другою дозою вас запросять телефонним дзвінком за контактом, який ви залишили після першого щеплення.
Фото: Maksim Goncharenok/Pexels

Фото: Maksim Goncharenok/Pexels

Другу дозу вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech потрібно ввести через 21 день, CoronaVac/Sinovac Biotech – через 28 днів, а Oxford/AstraZeneca – через 12 тижнів.

Лише після другого щеплення для кількадозних вакцин людину можуть вважати повністю вакцинованою.

«Усі, хто отримав першу дозу вакцини, гарантовано отримають 2-гу дозу. Це стосується всіх вакцин, які використовують в Україні», – йдеться в повідомленні пресслужби МОЗ.

Читайте також: Епідеміологиня розповіла, чому відбулося різке зниження захворюваності на Сovid-19

Для вакцинації другою дозою вас запросять телефонним дзвінком за контактом, який ви залишили після першого щеплення. Люди, які вакцинувались в масових центрах вакцинації, отримають 2-гу дозу в тих самих центрах. Якщо ж на вакцинацію вас записував роботодавець, він організовує і друге щеплення.

Також другу дозу вакцини гарантовано отримають люди, які вакцинувались залишковими дозами, зокрема громадські діячі.

Нагадаємо, що МОЗ спільно з Міністерством цифрової трансформації та Національною службою здоров'я опрацьовують впровадження Covid-сертифікатів – це робоча назва внутрішнього документа, який міститиме дані про вакцинацію, про зроблені негативні ПЛР-тести або одужання від коронавірусу. Детальніше про це читайте за посиланням

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!