Як зрозуміти, що проїзд в транспорті Львова оплачений. Пояснення

9334 0
Розповідаємо, як під час безготівкової оплати перевірити успішну валідацію проїзду.
ФОТО: GETTY IMAGES

ФОТО: GETTY IMAGES

У Львові в громадського транспорті можна з допомогою кількох кроків перевірити успішність реєстрації проїзду ЛеоКарт або банківською карткою через валідатор. Про це повідомили на сторінці «Електронний квиток ЛеоКарт». 

Як перевірити, що валідація проїзду успішна:

  • Натисніть кнопку на валідаторі «Інформація про квиток»;

  • Прикладіть до зчитувача валідатора носій, яким реєстрували поїздку (ЛеоКарт, банківська картка/телефон);

  • На екрані валідатора з'явиться інформація про поїздку: якщо реєстрація успішна – час валідації, у разі неуспішності валідації – «Вхід не зареєстровано».

Додамо, успішна валідація ЛеоКарт/банківською карткою/NFC-пристроєм – це зелена галочка на валідаторі та одинарний звуковий сигнал. 

Читайте також: Чому пільгова ЛеоКарт може бути заблокована. Пояснення

Нагадаємо, після хакерської атаки у Львові перевірено та відновлено майже 250 тис. пільгових профілів карток ЛеоКарт. Однак, під час виконання робіт з’ясувалося, що дані про оновлення пільгових профілів у період з 18-28 березня не збереглися. Відтак, аби запобігти блокуванню карток, пільговиків, які надавали документи для продовження терміну дії профілів своїх карток впродовж 18-28 березня, просять подати їх повторно

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень.

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!