Київ

Європарламент відкриє офіс у Києві

549 0
Метою рішення є посилення підтримки українського парламенту.
ФОТО: GETTY IMAGES

ФОТО: GETTY IMAGES

Європарламент погодився відкрити офіс у Києві. Метою рішення є посилення підтримки українського парламенту на прохання високопосадовців українського уряду. Про повідомили в Euractiv.

Відкриття офісу у Києві має полегшити відносини з українським парламентом, зокрема, налагодити його контакти з «відповідними комітетами» Європарламенту, а також полегшити адміністративну роботу. Бюро є органом Європейського парламенту, відповідальним за ухвалення адміністративних рішень щодо внутрішнього функціонування інституції. Європейський парламент має офіс зв'язку для кожної країни-члена. 

Згідно з документом, лише кілька офісів Європарламенту відкрито в неєвропейських містах, зокрема в Нью-Йорку, Аддіс-Абебі та Джакарті, «де співробітники парламенту відряджаються до Представництва ЄС".

«У документі пояснюється, що Зеленський під час візиту до Львова 4 березня звернувся до Мецоли з проханням створити представництво парламенту в Україні. Наприкінці квітня це питання знову порушив спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук»,  – йдеться у повідомленні Euractiv.

Нагадаємо, що Європарламент проголосував за продовження безмитної торгівлі з Україною ще на один рік з метою підтримки української економіки в умовах війни.

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!