Політична реклама

Другий тур виборів на голову Львівської ОТГ – Синютка кличе Садового на дебати

1889 0
За даними паралельного підрахунку, який провели в штабі «Європейської Солідарності», розрив між кандидатами – менше 8%.

36 із 73-х голів об’єднаних територіальних громад Львівщини, які перемогли на виборах, – це кандидати від «Європейської Солідарності». Окрім того, кандидат від «ЄС» Олег Синютка виходить у другий тур з разом із чинним мером Андрієм Садовим. Розрив між кандидатами – менше 8%.

Про це свідчать дані паралельного підрахунку голосів виборців, який провели в штабі «Європейської Солідарності», які оприлюднив під час брифінгу сам нардеп.

Зокрема, відповідно до даних паралельного підрахунку щодо виборів голови Львівської ОТГ, станом на 27 жовтня, опрацьовано 99,4% протоколів ДВК. Згідно з ними Олег Синютка виходить у другий тур з разом із чинним мером Андрієм Садовим. Розрив між кандидатами – 7,99%.

  • Андрій Садовий – 39, 79%,
  • Олег Синютка – 31,8%,
  • Руслан Кошулинський – 9,85%,
  • Ярослав Рущишин – 4, 68%.

За результатами голосування до Львівської міської ради, після опрацювання 100% протоколів ДВК до Львівської міської ради проходять 5 партій:

  • «Європейська Солідарність» – 30,95%
  • «Самопоміч» – 19,57%
  • «Голос» – 8,91%
  • «Варта» – 7%
  • ВО «Свобода» – 6,78%

Олег Синютка назвав результат виборів однозначним, оскільки саме «Європейській Солідарності» виборці довірили владу у місті Львові та всій Львівській області. Він підкреслив, що у переважній більшості мешканці Львова проголосували за зміни у місті.

«У новообраній міській раді «ЄС» вже має найбільшу фракцію, то ж після завершення підрахунку голосів і формального вибору нових депутатів ми почнемо розмови з іншими фракціями про об’єднання всіх політичних сил у міській раді. І так само ми об’єднаємо депутатів в обласній та районній радах», – сказав Синютка та подякував виборцям за підтримку.

Читайте також: Що обіцяє Синютка зробити для Львова. Аналіз програми

Він наголосив, що перед голосуванням у другому турі на виборах міського голови, мають відбутися дебати між ним та Андрієм Садовим і висловив сподівання, що чинний мер не уникатиме дебатів, як раніше, а прийде на фахову дискусію.

Дебати ж, на думку Олега Синютки, мають бути змістовними, про проблеми міста: корупцію при ремонті доріг, вирішення проблеми транспортного колапсу, про відсутність нових садочків, загрозу від союзу чинної міської влади з зеленою владою.

Також Синютка повідомив, що 36 із 73-х голів об’єднаних територіальних громад Львівщини, які перемогли на виборах, – це кандидати від «Європейської Солідарності»

«Від Бібрки і до Щирця. Це половина голів всіх об’єднаних територіальних громад на Львівщині. Це дуже хороший результат, дякую вам!», – підсумував Синютка.

Він запевнив, що «Європейська Солідарність» і надалі робитиме все, щоб виправдати довіру людей.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!