З підприємства, яке ухилялося від сплати податків у Львові, стягнули 4.5 млн грн до бюджету

495 0
Підприємство займається оптовою та роздрібною торгівлею телекомунікаційного обладнання, мобільних телефонів та аксесуарів.
Фото умовне

Фото умовне

З підприємства, яке ухилялося від сплати податків у Львові, у бюджет стягнули 4.5 млн грн до бюджету. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури. 

«Підприємство, яке займається оптовою та роздрібною торгівлею телекомунікаційного обладнання, мобільних телефонів та аксесуарів відобразило у податковій звітності фінансово-господарські операції з юридичними та фізичними особами-підприємцями, які насправді не відбувались. Як наслідок, впродовж 2023 року ухилилось від сплати близько 4,5 млн грн податку», – йдеться у повідомленні. 

Відтак, компанію визнали винною в умисному ухиленні від сплати податків у значних розмірах (ч. 4 ст. 212 КК України).

Як повідомили у Бюро економічної безпеки, у фінансово-господарських документах до складу витрат керівник компанії включав не собівартість реалізованих товарів, а вартість товарів з націнкою. Також директор відображав безтоварні операції, які фактично не відбувались, таким чином завищуючи витрати товариства. 

Нагадаємо, що нещодавно Бюро економічної безпеки повідомило, що з львівського ресторанного холдингу «!Fest» у бюджет стягнули 13,4 млн гривень.

Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!