200 тисяч безробітних українців навчатимуть за допомогою онлайн-курсів

1376 0
Освітня платформа Prometheus і Державна служба зайнятості разом навчатимуть клієнтів та співробітників Державної служби зайнятості за допомогою безкоштовних онлайн-курсів.
фото: facebook.com/prometheusmooc

фото: facebook.com/prometheusmooc

Безкоштовний доступ до навчання від провідних українських та закордонних вишів отримають понад 200 тисяч безробітних, які щорічно звертаються до служби, а також 12 тисяч співробітників самої організації. Про це на сороці у Facebook повідомив один із засновників Prometheus Іван Примаченко.

«Щорічно послуги з навчання та перенавчання у службі зайнятості отримує до 200 000 шукачів роботи, і я думаю, кожен із цих людей охоче долучиться до онлайн-курсів. При цьому, щороку до служби зайнятості звертається понад 1,4 млн осіб і тому, я думаю, що кількість охочих пройти онлайн-курси буде вимірюватись сотнями тисяч», – зазначив заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко, пише pravda.com.ua.

Відтепер клієнти та співробітники усіх 560 державних центрів зайнятості будуть безкоштовно навчатися програмуванню завдяки онлайн-курсам Гарвардського університету та КПІ, підприємництву і створенню стартапів на курсах викладачів Стенфорду та Києво-Могилянської бізнес школи.

Завдяки партнерству неприбуткової освітньої платформи Prometheus та Дерслужби зайнятості це стане можливим без витрат із державного бюджету.

Повний список безкоштовних онлайн-курсів, які буде пропонувати Державна служба зайнятості, доступний за посиланням.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також: