Політична реклама

Схеми нових маршрутів у Львові розмістять на зупинках та буклетах

4378 84
Мешканці Львова зможуть ознайомитись із новою транспортною схемою міста. Зображення нової схеми руху транспорту розповсюдять з допомогою буклетів. Крім того, схеми маршрутів розмістять на кінцевих та великих проміжних зупинках громадського транспорту міста. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Буклет із зображенням нової карти-схеми руху транспорту буде надрукований у великій кількості екземплярів. Буклети буде розповсюджено у транспортних засобах, а також роздано серед мешканців. Тираж, думаю, буде понад 100 тисяч примірників. До розповсюдження буклетів буде залучено громадські організації та волонтерів», - повідомив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Микола Жук.

Крім того, щоб мешканці орієнтувались у нових маршрутах руху транспорту, їх схему розмістять на кінцевих зупинках та великих проміжних зупинках. Електронний варіант маршрутної мережі буде розміщено на сайті Львівської міської ради.

Нагадаємо, нова транспортна система запрацює з 1 січня 2012 року.


Читайте також:
14 Березня, 2012 11:55
надія Дякуємо за маршрут №19.Це один маршрут який їде по схемі старих маршрутів №30 і №96. Легко добиратися з Медичного інституту на АС №2 і Топольну лікарню.
18 Лютого, 2012 13:00
Роман Любіньська - центир 31 маршрут їздив 20 років скільки себе памятаю стільки й той маршрут! Який [***]ок його забрав ви пвразіти хорі на голову верніть 31 маршрутку аблюди галімі ...
13 Лютого, 2012 22:15
ОКСАНА ПОВЕРНІТЬ СТАРІ МАРШРУТКИ
НЕМАЄ ЧИМ ЇХАТИ
13 Лютого, 2012 22:15
ОКСАНА ПОВЕРНІТЬ СТАРІ МАРШРУТКИ
НЕМАЄ ЧИМ ЇХАТИ
20 Січня, 2012 23:03
Львів"янка Чому зняли маршрут номер 41, 37 ? Ці маршрути були дуже зручними. Нова транспортна реформа не продумана, хаотична, не зручна для львів"ян.
Назви вулиць на таблицях навскоси - чия це ідея? Читати важко це та незручно!
20 Січня, 2012 22:32
Львів"яночка Шановні депутати, обговоріть та раді те, щоб вернути усі маршрути назад і не робіть собі проблем і іншим!!!
18 Січня, 2012 14:20
ЮЛЯ Схаменіться заради Бога!!!
верніть маршрути ті які були! І зменшіть інтервали між тролейбусом 2 !
18 Січня, 2012 14:18
=) Юлічка ТРЕБА ЗБІР ПІДПИСІВ НА СКАСУВАННЯ ЦЬОГО!!!!
І ВЗАГАЛІ....ШАНОВНА ВЛАДО, ЦЕ МИ ВАМ ДАЄМО РОБОТУ І ВИ МАЄТЕ СЛУЖИТИ НАРОДОВІ!!!!!!!!!!!!!!!!!А НЕ ВИ НАМ ВКАЗУЄТЕ, ЯК ЖИТИ!!!!!!!!!!!!!
18 Січня, 2012 14:16
=) Юлічка І ЗМІНІТЬ НА СТАРІ ТАБЛИЧКИ НА МАРШРУТАХ..... БО І ТАК ВАЖКО ЗРОЗУМІТИ КУДИ ЇДЕ МАРШРУТКА, ЩЕЙ НАЗВИ ВУЛИЦЬ НАВСКОСИ ПОНАПИСУВАЛИ!!!!! ПРОСТО СРАНЬ!!!!
18 Січня, 2012 14:12
=) Юлічка маршрути нові - це просто знущання з людей!!!
ШАНОВНІ ПОСАДОВЦІ І ПАНЕ САДОВИЙ, ЯКШО ВАМ СКУЧНО ЖИТИ І НЕМАЄ, ЩО ПРИДУМАВАТИ, ТО КРАЩЕ РОБІТЬ ДОРОГИ, ЧИ ПРИВОДЬТЕ В ПОРЯДОК ВУЛИЦІ ПАРКИ І Т.Д. ЄВРО ЗАКІНЧИТЬСЯ І ЛЮДЯМ, ЩО ЖИТИ З ТАКИМИ ТУПО ПРИДУМАНИМИ МАРШРУТАМИ!!!
СХАМЕНІТЬСЯ, АБО ПОПРОБУЙДЕ ХОТЬ ОДИН ДЕНЬ ПОДОБИРАТИСЯ ТАК!!!
І ВЗАГАЛІ, ВИ МАЛИ СПОЧАТКУ НА СОБІ ЦЕ ВИПРОБУВАТИ, А ПОТІМ ВВОДИТИ У ВИКОРИСТАННЯ, ЯКШО ВАМ БРАКУЄ РОЗУМУ, ТО БЕРІТЬ ПРИКЛАД З ЗАКОРДОНУ!!!!
І ВЗАГАЛІ , ЯК МОГЛИ ФРАНЦУЗИ ЩОСЬ РОЗРОБЛЯТИ??? ЦЕ ТЕ САМЕ, ЩО МИ Б В НИХ ЩОСЬ РОЗРОБЛЯЛИ Б........ ЦЕ Ж МАЯЧНЯ ПОВНА,!!!!! ВЕРНІТЬ ВСЕ ЯК БУЛО!!!! І НЕ ТРАТЬТЕ СВІЙ ЧАС І НАШІ НЕРВИ НА УДОСКОНАЛЕННЯ ЦЬОГО!!!
........... БО ЦЕ НАМ НЕ ПОТРІБНО.............!!!
10 Січня, 2012 17:44
Андрій я вам бажаю шановні придумщики,щоб ви жили на одну зарплатню і їздили тільки по тій схемі, яку ви придумали,і щоб інтервали між маршрутами 40- 50 хвилин очікування,для вас були як вічність..ви не розумні
10 Січня, 2012 17:30
Ярина 12 маршрут,перепрошую лайно,хто його придумав? прошу повернути маршрут в Рясне-2,який би їздив по Тунельній
9 Січня, 2012 02:48
Олег Василь! Підтримую!!!!!!!
8 Січня, 2012 21:17
вова верніть маршути назад
8 Січня, 2012 14:36
Василь [***]аси верніть всі маршрути назад
7 Січня, 2012 11:30
Олег Чому не можна було залишити старі маршрути просто зробити обїзд центру і все. Нах.. було міняти все повністью? Мер Садовий егоїст!!!! Нехай сам їздить тою [***]ьною схемою з пересадками!!! Не платіть в маршрутках повну сумму за проїзд, нехай Садовий платить за вас!!!
6 Січня, 2012 15:52
Оленочка Хочу написати про маршрут 3-А (колишній 11). Це єдина маршрутка, якою можна доїхати з центру на вул. Стрийську. Я розумію, що ви розгрузили центр, забравши багато непотрібних маршруток, але якщо вже залишили одну-єдину 3-А до Стрийської
, то якого вона їздить раз на 30-40 хвилин. Три дні підряд не можу сісти на цей чудо автобус. Вчора після 30 хвилиного очікування, пройшла пішком 2 км і так і не побачила ніоднієї 3-А.
6 Січня, 2012 12:35
Аня Хтось бачив ці обіцяні буклети із зображенням нової схеми руху транспорту?
6 Січня, 2012 11:50
Сергій 3-го числа, вирішив вгамувати емоції з приводу чудо-змін, але сьогодні я зрозумів, що стало не краще, а ГІРШЕ набагато. Я, за збір підписів... ГАНЬБА!!!
5 Січня, 2012 21:54
львівянка це жах!!!
5 Січня, 2012 07:24
Назар Будь ласка , А . Садовий, поїздіть на цих "прекрасних" , "зручних" маршрутах , і ви їх "полюбите". Новий рік , З ВАШОЮ ДОПОМОГОЮ, почався для людей з неприємних емоцій !!!!
5 Січня, 2012 07:17
Михайло Почніть збір підписів про відмову від нової транспортної системи.
4 Січня, 2012 22:04
Аня а де ті гарні великі аФФтобуси? я тільки ті старенькі богдани-доходяги наблюдаю!
4 Січня, 2012 21:50
НАТАЛЯ ЩО ЗА [***] ЦЕ ПРИДУМАВ
4 Січня, 2012 21:50
НАТАЛЯ ЩО ЗА [***] ЦЕ ПРИДУМАВ
4 Січня, 2012 19:08
Ольга Бажаю пану Садовому один раз проїхатися на нових маршратках
4 Січня, 2012 17:19
Неля Пiдскажiть будь-ласка, як доiхати з ЖД вокзала до вул. Тернопiльська......
4 Січня, 2012 12:31
Тарас Шановні міські чиновники! Ви ніколи не добирались на роботу на маршрутці!Дрібні літери назв вулиць на маршрутці складно прочитати Ви б могли ще надрукувати шрифтом Брайля!Жодної реклами змін руху!!!Мерія ВІДМИВАЄ КОШТИ ось такими акціями зокрема Кому заважав маршрут№90 -його зняли взагалі В Мурованому проживає 5тис населення Йому не залишили жодної альтернативи Маршрут №114 переповнений! Як виявилось цей рік не Дракона а СІРОГО+ВШИВОГО ЧИНОВНИКА із МЕРІЇ
4 Січня, 2012 11:20
Сергій Сьогодні зранку, на зупинці двом старшим жіночкам проводив інструктаж, як доїхати до місця призначення, та ще консультував бабцю, вже в самій маршрутці. Не уявляєте, як вона "зраділа" коли почула, що до місця призначення їй доведеться з сумками перти метрів 300-400... Звикнути звичайно можна і дотакого, але питання:НАВІЩО звикати до незручностей??? На мою думку, в першу чергу потрібно було подбати про комфорт перевезення,і дублюючі маршрути об"єднати в один...
4 Січня, 2012 02:26
=) Юлічка Пане Садовий, якщо це ви придумали такі маршрути , то зробіть щось, бо то є повний папандос!!! Вас і так міським головою думаю вже не виберуть, будь - ласка, хоч зараз не псуйте свою репутацію, відмініть ті маршрути, зробіть все як було!!!
просто потрібно покращити сервіс автобусних маршрутів, а деякі похожі маршрути просто змінити!!!!
4 Січня, 2012 02:04
Юлія до сраки такі схеми маршрутів...верніть все назад як було...просто зробіть більше маршруток, щоб люди у консервах зранку не їздили..........вам ж це не зрозуміти шановні пузаті дядьки...хочете добробуту, поїздіть тиждень маршрутками на роботу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 Січня, 2012 23:46
Анастасія У ВІДСТАВКУ ВСІХ РОЗУМНИКІВ ЯКІ ТАК ЩИРО ДБАЮТЬ ЗА НАШ З ВАМИ ДОБРОБУТ !!!!!!!
3 Січня, 2012 23:41
Микола Іванович шановна міська владо СХАМЕНІТЬСЯ. ПОВЕРНІТЬ все так як було. Наші ніщенські зарплати непозволяють нам розкошувати по львові на маршрутках з новими маршрутами. Неотруюйте нам життя або зробіть теперішній транспорт взагалі безкоштовним бо це просто знущання над живими людьми.
3 Січня, 2012 23:36
ГАЛЯ НУ ЗВІСНО 94 МАРШРУТКА ЯКОЮ З МАЗЕПИ НА ЗЕЛЕНУ МОЖНА БУЛО ДОБРАТИСЬ ЗА 2 ГРН. ЗАНАДТО СИЛЬНО ЗАВАЖАЛА, І ПАРАЛІЗОВУВАЛА РУХ У ЦЕНТРІ,А КОЛИ ЗА ДОБУ ПО МАЗЕПИ ПРОЇЗЖАЄ 42 ФУРИ ВАГОЮ ДО 24-22 ТОНН ТО ЦЕ ДРІБНИЦІ, НА ТАКЕ НАША ВЛАДА УВАГИ НЕ ЗВЕРНЕ НІКОЛИ.
шАНОВНА владо ЧОМУ? ТЕПЕР МОЯ СІМ,Я ПОВИННА ВИТРАЧАТИ НА ТРАНСПОРТ ЗАМІСТЬ 12ГРН. ___24 ГРН.????? ЧОМУ????
С.... ПЕРЕСТАНЬТЕ З НАС ЗНУЩАТИСЬ.!!!
3 Січня, 2012 22:26
Ольга Вже 2-й день о 20.00 не можу добратись з В.Великого на Левандівку. Просто пусто - на зупинці повно людей, а маршрутки немає!. Таке враження що це вже 2-га ночі! Сьогодні вже йшла на Наукову, прочекала 40 хв і взяла таксі! Люди добрі, де взяти стільки коштів і часу щоб кожен день їздити на таксі?!
3 Січня, 2012 22:23
Наталія Сьогодні добиралась на роботу з В.Великого до Грінченка 2 години! І стільки ж назад в переповненоній маршрутці по вузеньким вуличкам нашого міста, ще й треба йти 20 хв з дому до зупинки. Вже немає ніякої сили і бажання працювати, а ще й за ті гроші, що платять. Повезло, що ще святкові дні, і немає корків на дорогах. Маршруток просто немає, доводиться чекати дуже довго на транспорт. З 4-х маршрутів тепер зробили 1, а к-ть автобусів, таке враження, що зменшили.
Обуренню немає меж
3 Січня, 2012 20:53
Сергій С. Щодо 1 січня. то я теж добирався із залізничного вокзалу на Сихів більше 2 годин, але це вже інше - по-моєму, просто автобусів на маршрутах було дуже мало, або не на деяких маршрутах не було взагалі. Та й із собою не мав брошурки з переліком маршрутів.
3 Січня, 2012 20:45
Сергій С. Шановні! Думаю, даремно і завчасно ви критикуєте нову схему маршрутів. Спочатку треба вивчити нові маршрути, звикнути до них. Я, наприклад, тепер добираюся з Сихова на роботу в центральну частину міста як мінімум на 5 хв швидше, ніж раніше. Окрім цього, з'явилося багато маршрутів через вулиці, по яких раніше взалі маршрутки не їздили.
3 Січня, 2012 15:23
Ігор я не ідеалізую цю ідею, просто кажу, що добратись можна
На Личаківську треба з пересадками(
Хоча можна сісти на 19, якщо тобі потрібно не на початок вулиці
3 Січня, 2012 14:52
Сергій Анука Ігорко, махни з Грінченка,де я також проживаю на Личаківську... слабо!!!???, можу ще парочку прикладів, якщо треба.
Сторінка:123
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!