Безвізовий режим з ЄС дозволить українцям відвідувати ще майже 60 країн без віз

1480 0
Про це Президент України Петро Порошенко заявив в інтерв’ю одному із українських телеканалів.
фото: photofact.in.ua, facebook

фото: photofact.in.ua, facebook

«Питання підписання безвізового режиму з ЄС, з країнами Шенгенської зони, відкривають для нас нові можливості з так званим «білими списком» Шенгену, туди входять 57 країн, і до багатьох країн, починаючи від Південної Кореї і закінчуючи Мексикою та Уругваєм…», – зазначив Порошенко. Про це інформує УНІАН.

За словами Порошенка, перед українськими дипломатами відкриються можливості швидко розширити перелік країн, куди громадяни нашої держави можуть подорожувати. «Це збільшення авторитету та поваги до українського паспорту, привабливості українського громадянства», – додав він.

Читайте також: Куди українці можуть їхати бе віз. Перелік країн

Також Петро Порошенко зазначив, що візова лібералізація з Євросоюзом полегшує Україні переговори про спрощення візового режиму зі США, Австралією та Канадою. «Це значно полегшує переговори щодо полегшення візового режиму з Австралією, Канадою, США», – сказав Президент. При цьому Порошенко додав, що між цими країнами та Україною може бути досягнуто значної лібералізації візового режиму.

Нагадаємо, Європейська комісія в п’ятницю остаточно ухвалила шостий звіт з виконання Україною вимог Плану дії візової лібералізації, де зазначила, що Україна виконала всі встановлені критерії


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар