Біля Львова відкрили нову транспортну розв’язку. Фото

7507 1
Вартість робіт становить 27,5 млн гривень.
Фото: прес-служба ЛОДА

Фото: прес-служба ЛОДА

Поблизу Винників облаштували з’їзд із дороги Київ – Чоп на Тернопіль – Львів – Рава-Руська на транспортінй розв’язці східної кільцевої Львова, інформує прес-службба ЛОДА.

«Це найбільше проблемне місце концентрації ДТП на цій розв’язці. Сьогодні ми відкриваємо рух з'їзду, це додатковий з’їзд з М-06 на М-09 у Винниках. Загальна протяжність з’їзду – 300 м. Тут є додаткові смуги розгону і гальмування, які не перешкоджають внутрішньому руху», – розповів керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор.

Роботи тривали три місяці. За словами інженера підрядної компанії ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» Романа Івасівка, складність полягала у тому, що дорога Київ-Чоп піднята і необхідно було влаштовувати земляний насип висотою від метра до п’яти.

Нова частина транспортної розв’язки поблизу Винників входитиме до проекту «Go Highway», кошти на реалізацію якого виділили зі спеціального фонду державного бюджету.

«Цього року – це наш другий великий проект. Ми вже майже завершили основні роботи по освітленню кільцевої розв’язки на виїзді з міста Львова по вулиці Городоцькій на перехресті кільцевої дороги та автомобільної дороги Львів – Шегині. Ми освітили всю цю кільцеву розв’язку і включили світло, але ще продовжуємо окремі роботи по благоустрою.  Також ми плануємо за рахунок коштів обласного бюджету до кінця року додатковоосвітити 68 пішохідних переходів на території області», – розповів директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.  

Нагадаємо, документацію розробила компанія ТОВ «Сінк плюс». Завершити роботи мали до 20 грудня цього року. Роботи виконувала ТзОВ «Онур Конструкціон» за 27,5 млн гривень. 

Фото прес-служби ЛОДА


Читайте також:
12 Червня, 2019 20:55
АНДРІЙ1 Як пройти до автозфправки.