Де у Львові може з'явитbся безкоштовний WI-FI?

1285 0
У квітні цього року Департамент розвитку Львівської міської ради оголосив конкурс на визначення компанії для встановлення безкоштовних точок доступу до мережі інтернет у Львові. Tvoemisto.tv дізналося, де може з’явиться доступний для усіх львів’ян Wi-Fi.
фото: ogo.ua

фото: ogo.ua

Як розповів заступник директора департаменту розвитку, начальник управління міжвідомчої координації Львівської міської ради Тимофій Александронець,  учора, 10 квітня відбулось закриття конкурсу і за його результати було відібрано дві компанії, котрі могли встановити безкоштовний інтернет у центрі міста.

«Одна з компанія хоче це зробити на площі Ринок. Інша компанія планує облаштувати доступний інтернет у зоні, яка буде охоплена чотирьом точками. Ними будуть площа Старий Ринок, Обласна державна адміністрація, проспект Шевченка та НУ ім. Івана Франка. WI-FI буде доступний усюди між цими чотирма точками і охоплюватиме увесь історичний центр», - розповідає Тимофій Александронець.

Попередньо рішення, котрій саме компанії буде дозволено встановити у місті безкоштовний бездротовий інтернет, комісія має прийняти у наступну середу.

Нагадаємо, у Львові, станом на початок 2015 року, працювало 11 громадських місць з безкоштовним бездротовим інтернетом. Також, у жовтні минулого року з метою надання доступу до інтернету для навчальних цілей – відкрили п’ять безкоштовних WI-FI точок. 

Опублікувала Мар’яна Федина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар