Дорогу з Мостиськ до Краківця відремонтують

545 0
19,1 км дороги Мостиська - Краківець, що сполучає пункти пропуску через державний кордон між Україною та Республікою Польща, а саме “Шегині-Медика” і “Краківець - Корчова”, відремонтують у межах спільного українсько-польського проекту.

Про це йшлося 14 грудня у Львові під час конференції,  в межах якої презентували транскордонний проект "Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури" за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 ЄІС.

Проект передбачає модернізацію транспортної інфраструктури, зокрема у результаті його реалізації буде відремонтовано 19,1 км дороги Мостиська - Краківець, що сполучає пункти пропуску через державний кордон між Україною та Республікою Польща, а саме “Шегині-Медика” і “Краківець - Корчова”.

Бюджет проекту: 2 473 443,55 євро, в т.ч. грант ЄС: 2 226 099,20 євро

Грант ЄС для України: 2 091 069,00 євро

Ключовими заходами проекту є: будівельні роботи – дорога O141003 (Проведення поточного середнього ремонту 19,1 км дороги місцевого значення О141003 Мостиська – Краківець, Львівська обл.); будівельні роботи – дорога №867 (Розбудова регіональної дороги №. 867 Сенява - Гребенне від км 37 + 142 до км 37 + 810 (вулиця Вишинських у Любачеві); стратегічнепланування: розробка концепції екологічно приязних рішень у модернізації дорожньої інфраструктури; транскордонні обміни кращими практиками у сфері модернізації дорожньої інфраструктури.

У коментарі для журналістів голова Льввівської облрди Олександр Ганущин підсумував, що під час конференції була гостра дискусія. «Ми бачимо скільки нам разом треба зробити. Йдеться не тільки про фінансовий ресурс, а про процедури, їх спрощення, а також про управлінські рішення. Зауважу, що це обговорення є корисним не тільки для Львівщини, а й для наших колег, які приїхали з інших областей. Наголошу, що для нас дуже важливою є підтримка органів центральної виконавчої влади і Парламенту. І ми цю підтримку сьогодні відчули», - сказав він.

Як наголосив державний секретар Міністерства інфраструктури України Андрій Галущак: «Ми розпочали капітальний ремонт нашої країни з відновлення доріг. Цей проект – є вкрай важливим для громадян і держави в цілому. Він є одним із прикладів вирішення проблем утримання доріг на місцевому рівні, залучаючи в процес місцеві влади, громадськість. А залучення не тільки державних, а й грантових коштів – для України є вкрай важливим у контексті співпраці з ЄС, який є нашим стратегічним партнером».

Довідково:

Проект “Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури”реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Термін реалізації проекту: 01.12.2018 – 30.11.2020

Проект спільно реалізують:

  • Служба автомобільних доріг у Львівській області (UA) – головний партнер
  • Підкарпатське управління воєводських доріг в Ряшеві (PL)
  • Асоціація органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати – Україна" (UA)

Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар