Дощ зі снігом та потепління. Прогноз погоди у Львові на тиждень

2107 0
Упродовж тижня денна температура повітря у Львові буде плюсовою, натомість уночі очікуються морози.
Фото: Марія Стахів

Фото: Марія Стахів

Сьогодні, 14 січня, з ранку до самого вечора у Львові небо буде вкрите хмарами, повідомляє Sinoptik.ua. Опади спостерігатимуться протягом усього дня. Вранці очікується сніг, у другій половині дня – дрібний дощ зі снігом, якому на зміну прийде сніг. Удень температура повітря підніметься до +2 градусів, уночі ж опуститься до -4. Вітер західний, 4-6 м/с.

Завтра, 15 січня, сонце рідко з'являтиметься з-за хмар. Дрібний сніг йтиме майже весь день. Вранці він може посилитися, проте до вечора поступово стихне. Температура повітря впродовж дня буде нижче нуля – 3-5 градусів морозу. Вітер західний, 3-6 м/с.

У середу, 16 січня, хмарна погода буде триматися до самого вечора. Після обіду дощу, який почнеться вранці, прийде на зміну дрібний дощ зі снігом і продовжуватиметься до завершення дня. Температура вдень – у середньому +1, уночі – 4 градуси морозу. Вітер західний, 3-4 м/с.

Читайте також: Із дахів у Львові падають сніг та бурульки. Як уберегтися

У четвер, 17 січня, впродовж усього дня буде хмарно та без опадів. Температура повітря – від 1 до 4 градусів тепла. Вітер південно-західний, 3-5 м/с.

У п'ятницю, 18 січня, у Львові буде хмарно. Вранішній дрібний дощ удень зміниться дрібним мокрим снігом, який повинен закінчитися до вечора. Температура повітря впродовж дня буде на 1-2 градуси вище нуля, а вночі опуститься до -1. Вітер західний, 3-4 м/с.

У суботу, 19 січня, очікується хмарна погода, без опадів. Ранковий мороз до -4 градусів зміниться незначним потеплінням – до +1. Західний вітер майже стихне – 1-2 м/с.

У неділю, 20 січня, також буде хмарно і без опадів, проте похолоднішає – до 4 градусів морозу. Вітер змінить напрямок на східний, 1-3 м/с.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар