Львівському військовому госпіталю після смерті Івана Гайди призначили нового керівника

1297 0
Іван Гайда помер 18 червня через ускладнення від Covid-19.
Фото: Командування медичних сил ЗСУ

Фото: Командування медичних сил ЗСУ

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону очолив полковник медичної служби Юрій Подолян. Про це повідомили у Командуванні медичних сил ЗСУ.

Вчора, 5 серпня, його представили колективу. Через пандемію коронавірусу на представленні були присутні лише керівники структурних підрозділів та посадовці.

Полковник медслужби Юрій Подолян, протягом чотирьох років очолював Військово-медичний клінічний центр Північного регіону в Харкові. 

Читайте також: «Пан генерал». У пам'ять про військового медика Івана Гайду

До 2016 року він керував 59-м військовим мобільним госпіталем Центрального регіону, який дислокувався на Луганщині у Сватовому. Цей шпиталь – один із перших медичних осередків, куди доставляють наших поранених та травмованих воїнів. 

Нагадаємо, що попередній очільник Львівського військового госпіталю Іван Гайда помер 18 червня через ускладнення від Covid-19.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!