Львівських школярів запрошують до участі у конкурсі малюнків «Чорнобильський дзвін»

1576 0
Львівських учнів запрошують до участі в обласному конкурсі дитячого малюнка «Чорнобильський дзвін». Конкурс присвячений 30-м роковинам аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які відзначатимуть 26 квітня цього року. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.
Фото: loda.gov.ua

Фото: loda.gov.ua

Проводитимуть цей конкурс у два етапи. Перший триватиме протягом лютого-березня у навчальних закладах на міському та районному рівнях. Роботи ж на другий етап конкурсу переможцям районів та міст потрібно подати до 1 квітня.

Для участі в обласному етапі конкурсу роботи переможців необхідно оформити згідно з вимогами Положення та разом із супровідним листом органу управління освіти надіслати координатору обласного етапу конкурсу – Львівському обласному центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (адреса: 79020, м. Львів, вул. І. Франка, 133).

Зазначимо, що конкурс організували з метою вшанування мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Автори-призерів нагородять дипломами та грамотами.

Опублікував Ігор Саджениця

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться сьогодні до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!