На правах реклами

Львівський осередок Української Галицької Партії отримав нового керівника

2096 0
25 серпня у львівському осередку Української Галицької Партії відбулись загальні збори, де за допомогою голосування обрали нового очільника. Під час повторного голосування перемогла Юлія Гвоздович, чинний депутат Львівської міської ради.

За цю посаду вона змагалася з колегою, також пластуном Романом Лозинським. І перемогла лише після переголосування, адже перше голосування загальних зборів міської організації завершилося  нічиєю.

Юлі Гвоздович 29 років. Вона - чинний депутат Львівської міської ради, голова постійної депутатської комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова, очільниця громадської організації “Батьки в дії”, пластунка, кандидат економічних наук.

Юля була і є учасницею кількох важливих робочих груп міської ради. Зокрема, вона стала ініціатором запровадження електронних петицій у Львові, брала участь у напрацюванні Положення про бюджет участі, а також є членом групи, яка працює над новим Статутом міста.

 Також під час зборів обрали нову Раду ЛМО Галицької Партії. У ній: Роман Лозинський - заступник голови, Віталій Ляска - секретар міської організації, Дмитро Якимець та Юрій Кузько - члени Ради ЛМО. 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар