Мер Львова пішов на допит в Генпрокуратуру

1373 0
Йдеться про продаж землі під індустріальний парк в Рясному.
ілюстрація: www.youtube.com

ілюстрація: www.youtube.com

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні пішов на допит в Генеральну прокуратуру України у справі індустріального парку в Рясному. Про це Андрій Садовий повідомив на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».

«О 10:30 йду на допит в Генпрокуратуру (вул. Петлюри 7/9). Справа "Держава Україна проти індустріального парку у Львові» – написав Андрій Садовий.

За словами Садового, йдеться про голландську компанію СТР, яка перемогла в міжнародному конкурсі на управління індустріальним парком в промисловій зоні Рясне-2.

Читайте також: Будівництво індустріального парку у Рясному планують розпочати в червні

Голландці пропонували не тільки інвестувати в майбутній парк, але і викупити землю під ним. Вони погоджувалися сплатити 52 млн грн у відповідності з грошовою оцінкою, а також зобов’язувалися інвестувати в інфраструктуру парку 50 млн євро, залучити виробників та створити понад 3000 нових робочих місць.

«Історія триває вже близько року і я дивуюсь терпінню інвесторів, які досі не розвернулись і не гримнули дверима» – написав мер.

Генпрокуратура та поліція порушили кримінальну справу за фактом виділення землі під індустріальний парк у Львові  у зв’язку із можливими неправомірними діями із боку посадових осіб Львівської міськради, які призвели до збитків держави в особливо великих розмірах, за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Читайте також: Львів може залишитися без першого в Україні індустріального парку

Пізніше генпрокурор Юрій Луценко повідомляв, що у вересні 2015 року Львівська міськрада надала в оренду одному із суб'єктів господарювання земельну ділянку площею 23 га, нормативно-грошова оцінка якої становила 140 млн грн. А в грудні того самого року землю за особистим підписом міського голови Львова продали за ціною 52 млн грн, що на 88 млн грн менше її оцінки.

Як повідомляла раніше Генпрокуратура, відомство спільно з Національною поліцією України здійснює досудове розслідування у рамках кримінального провадження щодо можливих неправомірних дій із боку посадових осіб Львівської міськради, які призвели до збитків держави в особливо великих розмірах, за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар