На Дорошенка почали встановлювати нові криті зупинки. Фото

1738 0
Всього буде три критих павільйони для очікування громадського транспорту.
фото ігора зінкевича

фото ігора зінкевича

На нових зупинках на вулиці Дорошенка у Львові почали встановлювати криті павільйони – два в напрямку центру, – у зворотному. Про це повідомляє Гаряча лінія міста з посиланням на інформацію Галицької райадміністрації.

Нові зупинки встановлюють у рамках реорганізації руху на вулиці Дорошенка, яка передбачає, що приватний транспорт рухатиметься по вулиці Гнатюка, далі — Університетською та Словацького в напрямку Головної пошти.

Додамо, 21 липня на Дорошенка перенесли зупинку громадського транспорту ближче до проспекту Свободи. Однак деякі мешканці впродовж кількох днів продовжували чекати на трамвай та автобус на старій зупинці, що далі від проспекту Свободи у бік Головної пошти. Крім цього, поблизу зупинок спочатку не встановили інформаційних таблиць із позначкою, що зупинку перенесли. Позначення з’явилися безпосередньо на павільйоні дещо пізніше.

Стару зупинку встановлено коштом інвестора, який розміщував там рекламні повідомлення. 

Читайте також: Чому потрібно закрити початок вулиці Дорошенка для приватного транспорту

Зазначимо, що нові дорожні знаки на Дорошенка з’явились ще минулого тижня. Однак повністю запровадити реорганізацію руху планують приблизно за місяць, оскільки у ЛКП «Львівавтодор» очікують на світлофорні об’єкти, які мають доставити з-за кордону.

Крім цього, ЛКП «Львівелектротранс» розглядає можливість перенесення кінцевої зупинки тролейбуса №13 із площі Підкови до ресторану «Галерея Лицарів», таким чином вивільнивши смугу руху, яка вестиме з проспекту Свободи на вулицю Гнатюка.

Читайте також: Півжиття в заторах. Як зробити центр Львова вільним для проїзду

Нагадаємо, рішення про реорганізацію руху на вул. Дорошенка ухвалили торік у травні на засіданні міської комісії з питань безпеки дорожнього руху. Згідно з новою схемою, приватний транспорт рухатиметься по вулиці Гнатюка, далі — Університетською та Словацького в напрямку Головної пошти. У напрямку до центру, як і раніше, їхатимуть по вулиці Коперника. Також лишиться доступним проїзд із вул. Ліста до Костюшка через Банківську. Крім цього, трамвайні зупинки перенесли ближче до просп. Свободи. 

 


Читайте також: