На вулицях Львова працює три евакуатори

688 0
За інформацією районних адміністрацій, снігоприбиральна техніка працює на вулицях протягом дня. В світлу пору доби з вулиць вивозять зібраний сніг, а також підмітальні трактори розчищають магістральні дороги.

Також власників авто просять паркувати транспортні засоби так, щоб вони не перешкоджали роботі спецмашин, інформує "Твоє місто" прес-служба Львівської міськради.

Як повідомили у відділі комунального господарства Галицького району, 3 машини зараз працюють над вивезенням снігу. Також на вулицях є 2 підмітальних трактори та 2 навантажувачі.

«Зараз у роботі є 2 автогрейдери та 2 підмітальних трактори. Також працює і піскорозкидувач. Три ЗІЛи-самоскиди на вивозі снігу. До прибирання снігу з магістральних вулиць залучено 63 працівники санітарної очистки», - повідомив Віктор Західний, начальник відділу комунального господарства Синівського району.

Водночас, міські комунальники звертаються із проханням до власників автомобілів не паркувати їх на тротуарах чи у інших заборонених місцях, що перешкоджає роботі снігоприбиральної техніки.

За інформацією управління з питань надзвичайних ситуацій, кожного дня у місті працює 3 евакуатори, які забирають, в першу чергу, ті авто, які заважають прибиранню вулиць.

Нагадаємо, відповідно до угоди, транспортні засоби, припарковані з порушенням правил дорожнього руху, евакуйовуватимуть на арешт майданчик на вул.Конюшинній, 15.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар