Частину Монумента Слави у Львові демонтують і віддадуть в музей

1780 0
Виконком Львівської міської ради призначив Галицьку районну адміністрацію замовником першочергових протиаварійних заходів.
фото: Zik

фото: Zik

Згідно з рішенням виконкому, після демонтажу основні елементи пілона (стели) передадуть до Меморіального музею тоталітарних режимів “Територія Терору“.

Крім того, виконком доручив департаменту містобудування провести аналіз стану території,  обмеженої вул. Стрийською, вул. Героїв Майдану, вул. Д. Вітовського та пл. І. Франка та оголосити міжнародний архітектурний конкурс на облаштування цієї території.

Читайте також: Біля Львова відкрили пам’ятник Небесній Сотні. Фото

Нагадаємо, цього тижня заступник міського голови Львова Андрій Москаленко повідомив, що майже 30-метровий пілон монумента перебуває в аварійному стані і підлягає демонтажу.

Як повідомив Андрій Москаленко, долю решти комплексів Монументу будуть вирішувати на наступних засіданнях робочої групи, яку спеціально створили навесні торік

Нагадаємо, минулого року створили спеціальну робочу групу по роботі з суперечливим Монументом Слави, оскільки пам’ятник неодноразово зазнавав вандалізму. Останній випадок трапився під час сесії міської ради минулого тижня. На пленарному засіданні запропонували внести на розгляд ухвалу про демонтаж пам’ятника у межах законодавства про декомунізацію. Ухвалу до розгляду не прийняли. Однак пізніше пам’ятник облили фарбою на намагалися зірвати зірку.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар