За минулий рік у Львівській громаді демонтували майже 2 тисячі незаконних вивісок

797 0
Серед найпопулярніших у списку демонтажів – виносні конструкції.
фото: твоє місто

фото: твоє місто

У Львівській громаді в 2023 році демонтували 1973 самовільно встановлених рекламних конструкцій та вивісок. Найбільше їх було у центральній частині міста, а також у Винниках і в Брюховичах. Про це повідомила пресслужба ЛМР. 

Як зазначили в КП «Адміністративно-технічне управління», серед найпопулярніших у списку демонтажів – виносні конструкції.

«Переважно це прапори з логотипами фірм, а також надувні, обʼємно-просторові конструкції. Ними масово почали «заселяти» вулиці міста у минулому році. Виставляють їх здебільшого на тротуар, не дуже дбаючи про комфорт перехожих», – зазначили в управлінні.

При виявленні незаконної вивіски чи реклами, власникам надсилають вимогу узаконити таку конструкцію чи вивіску, або ж добровільно демонтувати. Якщо підприємець відмовляється, лише тоді працівники управління здійснюють демонтаж. Ці роботи має оплатити власник вивіски.

Зазначимо, у місті діють затверджені виконкомом вимоги до встановлення реклами та вивісок. Тому кожна така конструкція повинна мати погоджений паспорт. Щоб отримати дозвіл на встановлення вивіски чи реклами, спочатку треба подати пакет документів у відділення ЦНАПу. І лише після погодження підприємець може встановити рекламну конструкцію чи вивіску. 

Читайте також: Протягом літа у Львові демонтували майже 600 рекламних вивісок

В КП «Адміністративно-технічне управління» закликають підприємців погоджувати рекламні конструкції  і вивіски та підтримувати їх санітарно-технічний стан і естетичний вигляд.

Для того, щоб погодити вивіску чи рекламну конструкцію, необхідно:

  • Розробити паспорт вивіски чи рекламної конструкції;

  • Подати до ЦНАП такі документи: - заяву; - копію свідоцтва (витягу) про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності; - копію документа, що посвідчує право власності (оренди) приміщення, у якому здійснюється господарська діяльність; - копію свідоцтва про надання правової охорони в Україні власним товарним знакам, знаком обслуговування, логотипам (у разі їх використання на вивісці); - копію технічного паспорту орендованого чи власного приміщення; - кольоровий паспорт рекламної конструкції чи вивіски в трьох примірниках, який повинен визначати основні її характеристики (розміри, матеріали, виконання, тощо).

  • Розгляд документів робочою групою;

  • Отримати у ЦНАП лист-повідомлення та зареєстрований паспорт;

  • Виготовити та розмістити вивіску.

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv дізналося, куди йдуть кошти за розміщення реклами у громадському транспорті та чи контролює добір рекламних повідомлень місто за посиланням.

Юлія Кметик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!