Оксана Муха співатиме у Львові пісні на вірші класиків

2040 0
У Шевченкові дні, 9-го та 10-го березня, на сцені Львівської філармонії відбудеться прем’єра унікального поетично-музичного проекту «Від Шевченка до Костенко».

Співачка Оксана Муха у супроводі симфонічного оркестру та рок-групи виконуватиме пісні на вірші класиків української літератури, покладені на музику видатних композиторів і подані у несподіваному аранжуванні. 

Стильне і сучасне звучання віршів Шевченка, Франка, Лесі Українки, Антонича, Чубая, Івасюка, Стельмаха, Ліни Костенко… У своїй новій концертній програмі «Від Шевченка до Костенко» співачка Оксана Муха презентує неокласичні, імпресіоністичні, блюз-рокові та навіть RnB-композиції. Готуються несподівані аранжування: так, для прикладу, вірш Івана Франка «Чому являєшся мені у сні» зазвучить у стилі RnB, а «Якби з ким сісти хліба з'їсти» Шевченка набуде блюзових барв. Блюз-рокове «прочитання» отримають «Листопад» Антонича та «Коли до губ твоїх…» Чубая – ще й у супроводі симфонічного оркестру.

Цей мистецький проект зародився із вірша Тараса Шевченка «Зоре моя вечірняя», який композитор Дмитро Кацал поклав на музику «Місячної сонати» Людвіга ван Бетховена. Згодом у репертуар проекту увійшли по-новому переосмислені твори на музику Лисенка, Людкевича, Фроляк, Миколи Кацала…

«Якби усі ці постаті опинилися в нашому часі – ось так всі разом, в один час та в одному місці, - вони, без сумніву, були б добрими друзями: збиралися б на каву і весело відзначали прем’єри один одного. І нам було б «... з ким сісти хліба з'їсти...», – розповідає співачка Оксана Муха. – З такою думкою ми й вирішили об’єднати усіх цих геніїв в одному мистецькому проекті».

«Ця програма – наш скромний вклад у національну ідею», – додає автор проекту «Від Шевченка до Костенко» Дмитро Кацал, головний диригент та директор Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик».

Концерти Оксани Мухи «Від Шевченка до Костенко» відбудуться у супроводі Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, а також «Шевченко Orchestra»: Юрій Романів (клавішні), Віталій Боднар (гітара), Тарас Яцишин (контрабас), Олексій Дольніков (ударні). Спеціальні гості: Олександр Божик – скрипка, Іванна Митроган – арфа, вокальний септет. Диригент – Володимир Сивохіп.

Ціна квитків на концертну програму Оксани Мухи «Від Шевченка до Костенко» 9 та 10 березня у Львівській філармонії – від 100 до 250 грн. Продаж квитків - на сайті gastroli.ua: 

Концерт 9 березня – https://gastroli.ua/en/tickets/vid-shevchenka-do-kostenko/buy

Концерт 10 березня – https://gastroli.ua/en/tickets/vid-shevchenka-do-kostenko-2017-02-09-16-26/buy

Детальніша інформація та замовлення квитків: 0 800 507 577

Партнерська публікація

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!