Патрульні затримали дівчину, яка розмальовувала сідниці хною у центрі Львова

27462 4
У поліції кажуть, що дівчина вчиняла протиправні дії, опір та злісну непокору стосовно правоохоронців, відмовилася показати документи, які посвідчують особу, та проводила незаконну господарську діяльність без державної реєстрації.
фото: прес-служба Патрульної поліції Львівської області

фото: прес-служба Патрульної поліції Львівської області

5 червня на проспекті Свободи львівські патрульні затримали «жінку з крилами» Маріну Дарміць, яка щодня у центрі міста малює хною та продає сувеніри, повідомляє Leopolis.news.

За її словами, до неї підійшли патрульні, сказали, що заарештовують її, заламали руки і хотіли одягти наручники.

Натомість, як повідомляє прес-служба поліції, дівчину було затримало, оскільки вона розмальовувала сідниці чоловікам розписом мехенді (хною) та не мала дозвільних документів на свою діяльність.

«5 червня, на пр. Свободи, близько 12:42 до патрульних звернулись по допомогу працівники ДОП Галицького ВП ГУНП про те, що громадянка 1985 р. н. вчиняє протиправні дії, опір та злісну непокору стосовно працівників поліції, відмовилася показати документи, які посвідчують особу на законну вимого поліцейського, проводить незаконну господарську діяльність без державної реєстрації, розмальовує сідниці розписом мехенді, чим принижує людську гідність та мораль, а також аморально себе поводить відносно осіб чоловічої статі», – говорять у прес-службі поліції.

Йдеться про випадок, який стався ще в кінці квітня. Журналістка Мар’яна П’єцух опублікувала на своїй сторінці у Facebook фото, на якому дівчина з крилами розмальовує хною сідниці чоловіка на проспекті Свободи. Після цього з нею хотіли поспілкуватися дільничні Галицького відділу поліції, проте вона їх уникала.

Дівчину затримали та доставили в опорний пункт поліції на проспекті Свободи. Патрульні склали протокол затримання. Дільничий оформив адмінматеріали за 185 КУпАП (злісна непокора правоохоронцям) та 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності). Після оформлення матеріалів, її відразу відпустили.


Читайте також:
8 Червня, 2018 20:53
Олександр Да цю дівчину я запамятав ще 13 го травня . Хороша була достепримычательнысь яка запамяталась-неординарнысть. Так тримати. Нікому вона не заважала. Так тримати. Вам надали безкоштовну рекламу.
8 Червня, 2018 10:36
Мирося Все правильно зробили! У нас кожен третій такий, всіх треба арештувати і виписувати штрафи, а то не країна а суцільний "ангельский край"
8 Червня, 2018 10:04
ЮРІЙ Теж мені досягнення, знайшли кого затримувати! Краще б розібралися з купою нелегальних продавців, що кожного дня здійснюють несанкціонований продаж продовольчих і непродовольчих товарів на Привокзальному ринку. І знаєте, що саме кумедне таких самих, як ця дівчина в центрі міста хоч відбавляй і на пл. Ринок і на пр.Свободи але напевно депутатам міської ради і патрульним м. Львів просто засліплює очі кожного разу.Ганьба Вам, а не похвала!
8 Червня, 2018 07:46
Адріан А чоловіків чому не затримали?
Надіюся їх всіхпритягнуть за кримінальною статтею, а не адміністративною.
Інакше буде як в якійсь країні розвинутої первертократії - закон про "Gross indecency" є, але не працює...