Порошенко на Львівщині відкрив новий завод концерну Nexans

3441 0
30 серпня відбувається урочисте відкриття Бродівського виробничого підрозділу ТзОВ «Електроконтакт Україна». Це відділення підприємства затвердили постачальником кабельної продукції для концерну BMW.
фото: eku.com.uа

фото: eku.com.uа

30 серпня відбувається відкриття першої черги заводу в Бродах, який стане найбільшим виробничим підрозділом підприємства. Зокрема, площа виробничих приміщень сягає 11 000 м2, складських приміщень – понад 5 000 м2 , соціально-побутових приміщень – понад 4 000 м2. У будівництво заводу інвестовано понад 30 млн євро, інформують на сайті підприємства. На відкриття прибув Президент України Петро Порошенко.

Читайте також: Дороги, паркінги, дахи. 10 питань до Ірини Маруняк про проблеми ЖКГ Львова

З відкриттям першої черги заводу буде створено 1400 робочих місць. Крім цього, вивчається можливість будівництва другої черги, що додатково створить ще 1000 робочих місць. На заводі у Перемишлянах зараз працює понад 300 осіб, у Золочівському виробничому підрозділі – понад 1000 осіб.

Додамо, на сайті підприємства «Електроконтакт Україна» розміщено оголошення про те, що компанія 30-го серпня відкриває завод у Бродах на Львівщині і урочистості відбудуться за участі президента Порошенка. 

Довідково. ТзОВ «Електроконтакт Україна», що належить до концерну Nexans, працює на ринку Львівщини з 2007 року. Успішне функціонування виробничих підрозділів у Перемишлянах і Золочеві дало можливість компанії розширювати свої виробничі потужності та розпочати у червні 2016 року будівництво нового заводу у Бродах з нуля. Бродівське відділення підприємства затвердили постачальником кабельної продукції для концерну BMW. Нещодавно замовник від ВМW провів аудит на новоствореному підприємстві та уклав договір про співпрацю.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар