Про українок, котрі чекають чоловіків із війни, зняли відео

3138 1
Кінорежисер Іван Кравчишин представив одну з відеоновел проекту «Листи на фронт». Про це інформує VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку митця.

Режисер зняв відео за участі українських жінок – матерів, сестер, доньок, – чоловіки яких, брати, сини, батьки воюють нині на сході країни. Жінки, вбрані у національний одяг, займаються повсякденними справами, чекаючи на своїх чоловіків. Проте у їхнє ззовні мирне життя постійно вриваються картини війни, що обривають мелодійний жіночий спів.

Довідково. Іван Степанович Кравчишин (6 серпня 1964, Україна, Снятин) — український кінорежисер, сценарист та продюсер. Народився у містечкові Снятин, що на Івано-Франківщині. Першу освіту отримав у КТНХП, тепер це Косівський інститут прикладного декоративного мистецтва. Другу освіту отримав у Київському Інституті Театрального Мистецтва.

Його художній фільм «Stop Revolution» брав участь у конкурсних програмах міжнародних кінофестивалів у Карлових Варах, Котбусі, Бергені та інших. Документальний фільм «В пошуках ковчега» отримав головний приз «Золотий кедр» на міжнародному кінофестивалі в Бейруті.

До цього зняв близько 70 документальних телевізійних фільмів на соціальну тематику, в рамках соціального проекту «Закрита Зона», один з яких під назвою «ДУСя. Державне управління справами» брав участь у конкурсній програмі PRIX EUROPA (БЕРЛІН, 2004).

Удостоєний щорічної премії «Телетріумф» 2004 року та визнаний кращим режисером року.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
1 Серпня, 2015 17:47
Олег каменный век!в укропии все так женщины одеты?